اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

درون ترافیک از کلاچ زیاد استفاده نکنید، زیرا مانند خودرو دیسک و صفحه دارند و باعث فرسوده شدن آن میشوید.

برند محصول: همیشه به سراغ برندهای معرف و شناخته شده بازار بروید، زیرا این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند و از قبل تست شده و امتحان خود را پس دادهاند.

این موضوع زمانی اهمیت خود را نشان میدهد که شما زمین بخورید. موتور مانند دوچرخه نیست و زمانی که پای خود را روی زمین قرار میدهید باید کف پا مستقیم با زمین در تماس باشد. ارتفاع صندلی: موتورسیکلت هم مانند دوچرخه سایز بندی دارد که سایز آن را با ارتفاع صندلی میتوانید مشخص کنید.

فن دبل با پروانه سانتریفیوز می تواند هم به صورت فوروارد وهم به صورت دبل بکواردتولید شودوجهت مکش (اگزاست فن) ویا هوارسانی (فن دمنده) مورد استفاده قرار گیرد. در غیر این صورت آشغالهای ته باک از صافی عبور کرده و وارد محفظه احتراق میشوند.

در حالی که برخی از چند منظوره OE دارای دونده های فردی هستند، معمولا قطر آنها کوچک است و خم های تیز دارند که جریان را محدود می کنند. اما اگر دو موج پرفشار صدا در یک نقطه مقابل بهم برسند، همدیگر را خنثی یا صاف می کنند و این مطلبی است که طراحان منبع اسپرت رنجرووری از آن برای سایلنت کردن فرکانس های خاصی از صدای موتور انجام می دهند و تنها فرکانس های مطلوب را باقی می گذارند.

حالت خرابی بالقوه ممکن است عامل یک حالت خرابی بالقوه در یک سطح بالاتر سیستم و یا خود معلول تاثیر خرابی در سطح پایین تر سیستم باشد در فیلد همه حالات خرابی بالقوه برای یک قطعه یا زیر سیستم و کارکرد آن ها را لیست کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید موتور سیکلت مورد نظر خود را خریداری نمایید. 104 ـ وسيله نقليه فوقسنگين: انواع خودرو و ادوات مربوط است كه توانايي حمل محمولات وزين با وزن ناخالص بالاتر از 40 تن و حجيم با حجمي با ابعاد مازاد بر اندازههاي زير را داشته باشد: طول 5/16 متر، عرض 6/2 متر و ارتفاع 5/4 متر.

نوع موتورسیکلت: همان طور که میدانید این وسیله مدلهای مختلفی دارد که شما باید با توجه به سلیقه و سبک رانندگی خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

پیشنهاد میکنم برای انتخاب ارتفاع صندلی روی موتور نشسته و پای خود را روی زمین قرار دهید. همیشه موتور سوارهای حرفهای از موتور سنگین استفاده میکنند. به عنوان مثال: پرس و جو از یک تعمیرکار موتورسیکلت میتواند خیال شما را از بابت تعمیر و نگهداری از این وسیله راحت کند.

بنابراین اگر تازه وارد موتور سواری شدهاید بهتر است یک موتور سبک را خریداری کنید. حتی شما میتوانید با یک گشت کوتاه با موتور آن شخص سبک سواری آن را امتحان کنید. از نظر راحتی و شتاب باید با کسی مشورت کنید که آن نمونه را داشته باشد و بتواند در مورد معایب و مزایای آن به شما توضیح دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *