اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

عاشقان خودرو معمولا برای زیبایی اگزوز خودرو را دستکاری میکنند آیا نحوه کار اگزوز و تاثیر آن بر مصرف سوخت را میدانید؟ این عمدتا در تنظیم استفاده می شود ، زیرا با تمایلات زیبایی شناختی خاص طراح ، به شما امکان می دهد ظاهر جذاب خودرو را ایجاد کنید.

پس اگر لوله اگزوز ماشین شما سوراخ شده باشد، باید فکری به حال آن کنید. ویژگی این خودرو آن است که به شما اجازه میدهد تا در شتابگیریهای انفجاری کوتاه تورک آن به 280 نیوتن متر برسد. افزایش نسبت تراکم؛ افزایش نسبت تراکم تا یک نقطه مشخص باعث افزایش قدرت تولیدی می شود.

در این بین 208 اسب سرکش قدرت و 260 نیوتن متر تورک بهنظر کافی میرسد. قلب تپنده فیات 500 آبارث یک موتور 4 سیلندر 1/4 لیتری توربوشارژ است که 160 اسب بخار قدرت و 230 نیوتن متر تورک تولید میکند.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از صمت، به عبارتی این نکته از طبیعت الهام گرفته و شیهه اسب فراری، خرناسهای گاو لامبورگینی و غرش یوزپلنگ جگوار نشان از قدرت آنها دارد که رقبای خود را به چالش میکشند.

از سوی دیگر راندن چنین خودروهایی با آن صدای غرش مانند، تجربه بسیار لذتبخشی است که اگر چه ما نمیتوانیم تجربه به صدا درآوردن تمامی این سازهای 4چرخ را داشته باشیم اما در اینجا فهرستی از این خودروها را گردآوری کردهایم که صدای موتور آنها شما را به وجد میآورد.

ماده 134 ـ رانندگان وسايل نقليهاي كه از آنها سبقت گرفته ميشود بايد راه را براي وسيله نقليهاي كه در حال سبقت گرفتن است باز كنند و بر سرعت خود نيفزايند.

بههمین دلیل نگهداری از موتورسیکلتهای برقی بسیار آسان است و هزینههای نگهداری آن نیز به مراتب کمتر از موتورهای معمولی خواهد بود.

روز گذشته نیز خبری را درون چرخان مبنی بر افزایش قیمت ۶۰۰ هزار تومانی مطالعه کردیم کـه اکنون … قيمت : 85 هزار تومان. قيمت تك لول مشكي ان 120. تك لول اسنيل 130 و دو لول 185 هزار تومان ميباشد.

هزینه ارسال کالا در تهران و یا شهرستان های کشور به طور معمول 10.000 تومان. ت ـ دو چراغ كوچك با نور قرمز براي توقف (چراغ ترمز) در عقب وسيله نقليه كه همزمان با گرفتن ترمز روشن شده و از فاصله 35 متري ديده شود.

در حین نمناک شدن هوا، رطوبت باعث می­شود لقمه­های ترمز به آرامی متورم شود. این خودرو تجربه رانندگی اعتیادآوری را به وجود میآورد و حتی صدای اگزوز آن برای شما کاراکتر و شخصیت درست میکند و با این صدا عصبانی شدن همسایهها از شما تضمین شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *