اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

کمترین نرخی که برای پراید ۱۳۲ طی ماههای اخیر اعلام شد نیز ۷۵ میلیون تومان بود. وی در ادامه با اشاره به اینکه در بحث معاینه فنی خودرو مشکلات جدی وجود دارد، اظهارکرد: از لحاظ قانونی که مجلس ارائه کرد و طبق آن معاینه فنی پنج ساله شد و در حقیقت با این کار این مسئله را از یک موضوع اولویت دار به موضوع غیر اولویت دار تبدیل کرد.

ژنراتور برق یا دینام منبع تولید الکتریسیته می باشد که به وسیله به گردش درآمدن شفت خروجی ژنراتور توسط موتور در یک محفظه سیم پیچی شده انرژی الکتریسیته تولید می شود و در نهایت برق تولید می شود.

جز ثابتی که شامل مجموعه ای از زخم رسانا های الکتریکی در کویل ه روی یک هسته آهنی است را استاتور می نامند.

زمانی که اجزا با هم شروع به کار می کنند از همین رو هم باعث ایجاد حرکت نسبی در بین میدان های مغناطیسی و الکتریکی می شوند که این به نوبه خود باعث تولید انرژی الکتریسیته می شود.

پمپ سوخت : این پمپ که به طور الکتریکی کار می کند و سوخت را از تانک ذخیره اصلی به تانک روز منتقل می کند.

مکان فلزی در مقابل پلاستیک : دوام آلترناتور را طراحی تمام فلزی است که تضمین می کند. به این صورت که با زمان مکان پلاستیکی تغییر شکل می یابد و این در واقع باعث می شود تا اجزای متحرک آلترناتور بی حفاظ شوند.

که در واقع در زیر این مکانیسم در مقابل هر جزیی که قسمتی در فرآیند دوره ای تنظیم ولتاژ را تنظیم می کند.

نیز صادق می باشد . پیشرفت ها و بهبودهای موجود در سری R در سری P نیز تکرار شده است. هماکنون این موتور سیکلت با قیمت حدود ۵۳ میلیون تومان ( نمونه صفر کیلومتر) در بازار موجود بوده و علاقهمندان میتوانند نسبت به خرید آن اقدام کنند.

به این صورت که در اطراف استاتور روتور میدان مغناطیس متحرکی را تولید می کند که این میدان بین سیم پیچ های استاتور تفاوت ولتاژ را القا می کند.

طراحی بدون جاروبک: باید بگوییم نبود جاروبک در بیشتر این سیستم ها آلترناتوری نیاز به نگهداری کمتر و تولید نیروی پاک تر دارند. این خروجی از ژنراتور جریان متناوبی (AC) را تولید می کند. که مونتاژ قطعات ثابت و متحرک روکشی شده در جایش را شامل می شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *