اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

اگزاست فن سقفی یا فن تهویه خود را در مکان مناسب و مطمئنی نصب کنید که بتواند وزن دستگاه را تحمل کند و در حد امکان سطحی که دستگاه اگزاست فن نصب میشود بصورت کامل مسطح و تراز باشد. این عملیات با برداشتن پا از روی پدال گاز و مجددا فشردن آن انجام می شود که در این حالت با توجه به شرایط مناسب عمل معکوس را انجام می دهد.

با نشستن درون S کلاس جدید، آرامش و راحتی بینظیری را احساس مـیکنید کـه با هیچ خودروی دیگری تجربه نکردهاید. چندی پیش مجله و سایت اتواکسپرس به منظور تعیین عنوان بهترین خودروی لوجهان (SUV و سواری)، صدای اگزوز مرسدس بنز 190 دیزل از مـیان ده خودروی لوانتخابی، یک نظرسنجی بین کاربران و مردم برگزار کرد.

برای مثال، میتوان از شیشه برای ساخت صفحه نمایشگر دستگاه مسیریاب و لنزهای دوربین دید عقب نیز، استفاده کرد. تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .

برایب لقب بهترین خودروی لونیـاز بـه وفور نعمت و تجمّل دارید؛ نیـاز بـه ترکیب راحتی و آسایش، امکانات، تجهیزات و تکنولوژی درون یک پکیج بسیـار مطلوب دارید.

زیرا صندلیهای عقب هم مجهز بـه گرمکن، سردکن و ماساژور بوده و بهصورت زاویـهدار مـیباشند بهعلاوه یک قسمت جای پا نیز تعبیـه شده کـه بهراحتی مـیتوانید یک سواری نرم و گرم را تجربه کنید. این سیستم با استفاده از دوربینهای بکار رفته درون نواحی مختلف بدنـه و با استفاده از حسگرهای فوق دقیق، راه پیش رو را اسکن کرده و سپس فنرها و سیستم تعلیق را بهصورت خودکار هماهنگ مـیکند و نتیجه کار بـه طرز شگفتانگیزی عالی مـیشود کـه گویی نواقص جاده را کاملاً برطرف مـیسازد.

پیشرانهٔ چلنجر هلکت اما با کمک سوپرشارژر ۷۰۷ اسب بخار قدرت و ۸۸۰ نیوتن متر گشتاور تولید میکند. منهارت در تیونینگ ب ام و X6 M Competition به مشتریان خود پیشرانه ۴٫۴ لیتری تویین توربو V8 را با ۷۳۰ اسب بخار قدرت پیشنهاد می دهد، اما برای مشتریان خارج از آلمان، امکان سفارش سیستم اگزوز سفارشی که در آن، مبدل های کاتالیزوری و فیلتر ذرات بنزین حذف شده تا صدای اگزوز طنین اندازتر شود، فراهم آمده است.

بنابراین ما توزیع قدرت را حتی بیشتر به سمت بالا تغییر دادیم ، در حال حاضر دوچرخه به هیچ وجه در پایین سوار نمی شود ، به احتمال زیاد در بالا ، اما بسیار بهتر از استاندارد است. مشخص است که اولین کاربرد آن در ساخت شیشه های پنجره خودرو است تا سرنشینان دید خوبی داشته باشند و در عین حال از برخورد ذرات موجود در هوا نیز مصون بمانند.

شیشه در قسمت های زیادی از خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. بلبرینگ های چرخ جلو از تنظیم خارج شده اند.

اِگزوز(به انگلیسی: exhaust) قطعهای در خودرو و دیگر وسایل نقلیهٔ موتوردار است که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد.

موتور سیکلت و موتور سیکلت دست ساز و ساخت موتور سیکلت را در نمناک ببینید. سیستم Magic Ride Option یـا گزینـه سواری سحرآمـیز بـه روش خارقالعادهای کابین را از جادههای پر دستانداز بـه طور کاملاً نرم و صاف عبور مـیدهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *