اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

5-2 ردیابی تست دوره ای محصول: براساس شماره برگه کنترل نهایی محصول، یک دست از پالت های مربوطه برداشته و پس از تست بر چسب ردیابی بر روی نمونه ها زده شده و نتایج تست همراه شماره برگه کنترل نهایی محصول ثبت می گردد و تا دوره بعدی تست نگهداری می شود.

بعد از یک هفته ای که ماشین رو استفاده کردم حالا صبحها وقتی ماشین رو روشن میکنم بسیار بسیار بد کار میکنه حتی یه کمی بوی بنزین به همراه بوی بدی از اگزوز میاد البته دود سفید یا سیاه تاحالا ندیدم که از اگزوز بیاد و حتی در مواقعی بعد از 10 دقیقه کارکردن (صبحها بعد از روشن کردن) با دنده 4 صدایی شبیه به صدای انفجار( 2 یا سه بار ) از اگزوز میاد.

5. رله یا فیوز پمپ سوخت را بردارید. توزیع کننده: این سیستم برای هر دو سیلندر از یک کوئل احتراق استفاده می کند، کوئل های احتراق می توانند در یک یا دو محفظه قرار بگیرند. اگر از شمع خودرو به خوبی نگهداری کنید و آن را تمیز نگه دارید کمترین خرابی کوئل را خواهید داشت.

7. اگر کوئل احتراق خراب نباشد باید در حین استارت خوردن، یک جرقه آبی در بخش سیمی که به شمع متصل کردید و قسمتی که به یک فلز اتصال دادید (در مرحله 4) مشاهده کنید. به صورت دوره ایی شمع ها را بررسی کنید تا اگر دچار فرسایش شده اند آن ها را تعویض کنید تا از یک خرابی بزرگ و هزینه سنگین جلوگیری کرده باشید.

تصاویر قیمت انواع موتورسیکلت در ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ادامه توقیف موتور سنگین های بی مجوز در تهران قیمت موتور سیکلت های پرفروش در بازار چقدر است؟ فروش موتورسیکلتهای فرسوده پارکینگی، تهدیدی جدی برای سلامت مردم تهران از ورود مجدد موتورسیکلتهای از رده خارج به سطح شهر جلوگیری شود ویراژ ناتمام موتورسیکلت سواران در اصفهان لوازم یدکی موتور سیکلت در بازار چند؟

برای وزن آن ها عدد دقیقی نمی توان بیان کرد اما می توانیم بگوییم که وزن موتور سیکلت برقی معمولاً بسیار سبکتر از یک موتور بنزینی است، در مجموع وزن آن ها می تواند متفاوت باشد. 1. موتور به بهترین شکل در قاب نوع “Vee” سوار می شود.

در صورتی که بعد از ظهر که ماشین رو روشن میکنم و راه میفتم هیچ اثری از بد کار کردن و صدای اضافی از موتور نمیاد و کاملا موتور راحت کار میکنه. خودرو ۴۰۵ دوگانه شرکتی مدل۹۰، نه تو سر قالپاق روغن روی موتور اثری از آب هست نه از اگزوز آب در میاد ونه تو لوله بخار روغن به لوله هواکش اثری از آب هست.

4. سیم متصل شده به شمع را به هر فلزی در اطراف ماشین خود متصل کنید. 3. یک سیم را به دقت به قسمتی که جدا کرده اید وصل کنید. 2. یکی از سیم ها را از قسمت برق شمع جدا کنید، بهتر است آنرا با سوکت جدا کنید.

1. ماشین را خاموش کنید و درب کاپوت را باز کنید، حالا باید کوئل احتراق را بیابید. شایان ذکر است که در هر نوع ماشین ممکن است کوئل احتراق جایگاه متفاوتی داشته باشد، بنابراین برای یافتن آن بهتر است از اینترنت کمک بگیرید.

این قطعه که در اکثر خودروهای تولید داخل چدنی است اولین خروجی است که بعد از سرسیلندر دود را به سمت لوله اگزوز هدایت می کند. این سیستم کمی متفاوت عمل می کند زیرا برای تغییر سرعت از یک دستگاه مغناطیسی استفاده می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *