اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

بنابراین آینده بازیافت پلاتین، پالادیوم و رودیوم به میزان زیادی تابع تغییرات صورت گرفته در بخش کاتالیست های اگزوز خودرو است . آناليز حالات خرابي و آثار آن (FMEA) يك تكنيك تحليلي است كه به وسيله ي مهندس – تيم مسئول به منظور محصول اطمينان از مورد توجه و اقدام لازم قرار گرفتن حالات خرابي بالقوه و علل مربوطه انجام مي شود.

در اکثر موارد همراه با آب خروجی از لوله اگزوز دود سفید نیز خارج میشود که این مسئله به شما کمک میکند تا مشکل را راحت تر تشخیص داده و با توجه به آن تعمیر کنید و در کل وجود دود سفید از این لحاظ خوب است.

این موضوع در قسمت جلویی خودرو به اوج خود می رسد و باید بدانید برخورد با سرعت 10 کیلومتر بر ساعت با خودروی جلویی، لبه کاپوت خودرو را کاملا خم می کند.

این عدد با کولر روشن 10.6 تا 11 نیز می رسد. سیستم کولر اتومایک آن قابلیت انتخاب دما از 14 درجه تا 28 درجه در مدل های قبل 91 و از 14 تا 32 درجه در مدل های بعد 91 داراست.

1. طریقه موازی: در این روش سوخت وارد شده به دو مسیر مستقیم تقسیم شده که هر کدام به یکی از فیلتر ها وارد شده و از آن خارج می شوند.

با نگاه کردن به دسته موتورها میتوان سلامت آنها را تشخیص داد. که اغلب با صدای کوبیدن همراه است. این خودروساز در حال گرامی داشت دهمین سالگرد تولید هوایرا بوده و به همین منظر از مدل سفارشی هوایرا BC پاچتو تمپستا رونمایی کرده است.

برای مثال حالت پرتاب باد به سمت پا را انتخاب می کنید ولی باد قابل توجهی از دریچه های روبرویی نیز خارج می شود. که تمام بسته بندی ها اورجینال شرکت سازنده می باشد. پس این ضعف 206 موضوعی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید.

به دلیل دولایه (ورق دوبل) بودن قسمت جلویی کاپوت، صافکاری بدون رنگ آن قسمت در بیشتر موارد مثل روز اول در نخواهد آمد؛ مگر آن قسمت را بتونه و رنگ کنید و یا اقدام به تعویض آن قطعه کنید که به افت قیمت خودرو در زمان فروش منجر می شود.

8 حالت برای شدت پرتاب باد وجود دارد که در مدل های قدیمی در حالت هفتم و هشتم (فشار باد زیاد) صدای آن آزار دهنده می شود. بدون شک تیپ5 یکی از مطمئن ترین ترمز ها را بین خودرو های داخلی دارد و می توانید روی عملکرد آن حساب کنید.

در ادامه رانندگی شهری عملکرد سیستم تعلیق توجه شما را جلب می کند. استفاده کنید. تاثیر سیستم تهویه مطبوع بر روی عملکرد ترمز خودرو نیز محسوس است ولی می توان گفت که خیلی مشکل ساز نیست.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *