اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

بنابراین ماشین خود را به یک گاراژ خوب بفرستید تا از بروز هرگونه صدمه جدی جلوگیری کرده و به حفظ خودرو خود کمک کنید.

با استفاده از تجهیزات عیب یابی حافظه ECU را پاک کنید. همچنین برای تعویض آن به یک تعمیرکار حرفهای نیاز دارید که معمولا باید هزینه زیادی پرداخت کنید.

وقتی در معیار مقایسه قرار بگیریم واضح است که مزایای تعویض سیستم اگزوز از معایب آن بیشتر است. برخی مواقع خروجی یک محصول از واحدهای تولیدی، با استاندارد در نظر گرفته شده برای آن محصول مطابقت ندارد، همین امر سبب میگردد تا آن محصول از فرآیند مد نظر کنار گذاشته شود و به قیمت قراضه به فروش برسد.

وقتی این اتفاق رخ بدهد، این مایعات شروع به قطره قطره ریختن یا پاشیده شدن در محفظه موتور و سیستم اگزوز میکنند و در نتیجه به راحتی شعله ور شده و گسترش مییابد.

از طرفی طول عمر سیستم اگزوز بهبود مییابد. پس از چندی سی دی و دی وی دی ها وارد کارزار شده و سپس خرید و نگهداری از آن ها به دغدغه جدید ما تبدیل شد !

همان طور که گفته شد مواد ثانویه حاوی فلزات گروه پلاتین متنوع بوده و به همین دلیل باید به روش های مختلفی بازیافت شوند. سرعت عملکرد این کیت به نحوی است که در زمانی کمتر از یک ثانیه شیر باز شده و به همان سرعت شیر بسته می شود و در حالت بسته خودرو شما صدای عادی خود را خواهد داشت و دیگر اثری از آن غرش هیجان انگیز نخواهد بود و نکته قابل توجه اینکه در هنگام باز بودن شیر، به دلیل کاهش مقاومت اگزوز، راندمان خودرو شما افزایش خواهد یافت.

با مرور این مطالب می بینیم که هرگاه یک واسطه دیگر از نظر گنجایش، کیفیت و هزینه برآورده کننده نیازهای کاربران نبوده است، مقدمات بهبود آن یا جایگزینیش با محصولی دیگر فراهم شده است .

در ادامه در خصوص انواع اگزاست فن پارکینگ، کاربرد ها و مزایای آن ها بیشتر توضیح خواهیم داد. مایع موجود در سیستم اگزوز که قدیمی نیست یکی از مهمترین عوامل گازهای جوی درگیر در تغییرات آب و هوایی است. بنابراین جایگزینی سیستم اگزوز قدیمی با یک سیستم جدید با کارآیی سوخت باعث حفظ محیطزیست خواهد شد.

در همین رابطه با تبدیل شدن فایل های مدیایی به فرمت های دیجیتالی که از نظر کیفیت به بالاترین حد خود رسیده بودند و هزینه و میزان سختی ذخیره آن ها نیز قابل چشم پوشی بود، اینک نیاز به استفاده از این محصولات به خوبی حس می شد .

بخش زیادی از خرابی اگزوز ماشین را پارگی، شکستگی و سوراخ شدگی آن تشکیل می دهد. عامل کلیدی در ارتباط با کل سیستم اگزوز این است که دیزل ژنراتور دارای لرزش می باشد، بدین منظور بسته به نوع ساختاری که در آن قرار گرفته حرکت می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *