اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

با حذف خودروهای با اطلاعات ناقص در مجموع 320 خودرو به تعداد برابر از زامیاد و پیکان مورد تحلیل قرار گرفت.نمونه برداری از خودرو در حالت روشن و Stable صورت گرفت.

حذف دلکو چه کمکی کرده است؟ سرویس مدارس در هلند دوچرخههای چند نفرهای است که بچهها را وادار میکند برای رسیدن به مدرسه رکاب بزنند.

یکی از مشاوران مدارس پسرانه این منطقه می گوید: «پسربچه ها سرشان را جلوی دود اگزوز کامیون نگه می دارند.

با بالا رفتن آمپر، قلب ماشین که همان موتور است، از رادار خارج می شود و تبعات بسیار سنگینی را به همراه خواهد داشت. اگر در دور موتور بالا یا هنگام استارت زدن صدای ضربه میشنوید، به کاتالیست شک کنید.

اگر سالم باشه امکان نداره سرنشینش بوی بنزین و دود و خام سوزی و روغن به مشامشون برسه . اگر فن رادیاتور به هر دلیل خراب شده باشد، دور و قدرت مناسبی نخواهد داشت.

در واقع شما بعد از خريد ميتوانيد به سليقه خود از انواه فرمان، اگزوز و . تبصره – در صورتی که کارخانجات سازنده خودروهای داخلی نتوانند استاندارد فوق را رعایت نمایند، تا پایان سال ۱۳۷۸ فرصت دارند تا براساس برنامهای که به تایید وزارت صنایع و سازمان حفاظت محیطزیست میرسانند، نسبت به تطبیق تولیدات خود با استاندارد فوق اقدام نمایند، در غیر اینصورت تولید این نوع خودروها از آغاز سال ۱۳۷۹ ممنوع است.

سازندگان آن می گویند این دوچرخه فقط یکبار به سقف سرعت خود رسیده است. واتر پمپ باید آب را به کمک پروانه ای که دارد، بچرخاند.

به هر دلیلی ممکن است پروانه واتر پمپ هرز شود و چرخش آب انجام نشود یا اینکه پره های داخلی واترپمپ خورده شوند و یا رسوب بگیرند. به طور کلی اینکه بعد از روشن شدن خودرو، دمای موتور تا حدی افزایش پیدا کند، طبیعی است، زیرا در هر حال پیستون ها با سرعت بالا در حال گردش و تحرک هستند و همین تحرک حرارت ایجاد می کند.

در بررسی علت داغ شدن موتور پراید باید به موضوع تنظیم نبودن موتور هم اشاره کنیم. مشکلات مکانیکی در موتور، اختلال در کمپرس موتور، نشتی در سیستم خنک کاری موتور، خرابی واشر سرسیلندر، حمل بار بیش از ظرفیت خودرو و یا گاز دادن های مداوم و بد رانندگی کردن همگی به عنوان علت داغ شدن موتور پراید مطرح هستند.

باک – مخزن سیستم کانیستر – منیفولد هوا ( این سیستم بخارهای بنزین توی باک رو جمع میکنه در یک مخزن پلاستیکی و هر 5 یا 10 ثانیه با مکش منیفولدِ هوا , بخارهای بنزین کشیده میشه و میره توی سیلندرها و میسوزه و باعث صرفه جوئی در مصرف سوخت میشه ) .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *