اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

شکل های زیر چند طرح اولیه سیستم هایی است که برای ما توسط Bob Freeman تهیه شده اند. با توجه به عمر بسیار زیاد فولاد ضد زنگ این ماده احتیاج به مراقبت بسیار کمی دارد ، در نتیجه با اینکه قیمت اولیه آن گران است ولی بدلیل داشتن عمر زیاد ، این ماده از نظر اقتصادی نسبت به فولاد نرم به صرفه تر است.

در این قسمت بخش های مختلف اگزوز پراید را معرفی و به طور مختصر درباره آن ها صحبت می کنیم. تعویض شمع و سیمهای آن ۳.۸ درصد از تعمیرات سال گذشته را تشکیل داده است البته تعویض شمع و سیمهای آن به عنوان یک تعمیر استاندارد در نظر گرفته میشود و اگر شمعها و سیمها تعویض نشوند بعد از مدتی چراغ چک موتور روشن میشود و اگر همچنان به آن رسیدگی نشود شمع دیگر جرقه نخواهد زد و همین امر باعث خرابی کوئل و مبدل کاتالیزوری میشود که هزینه تعمیر را بالا میبرد.

به طور کلی علائم خرابی اگزوز را در خودرو، می توان به موارد زیر محدود کرد. قوانین سخت گیرانه آلودگی صوتی که روز به روز سخت تر هم می شوند نیازبه طراحی پیچیده منبع اگزوز دارد. در صورت مناسب بودن ما می توانیم سیستم اگزوزی را طراحی کنیم که بتواند مقدار قابل توجهی از مرکز ثقل را کاهش دهد ، همانند سیستم های اگزوز سوپر اسپرت ما مانند فراری 360 و پورشه GT3.

در حال حاضر QuickSilver علاقه مند به توسعه لوله های فولادی sintered می باشد. این ماده ترکیبی از فیبرهای فولادی فشرده با چگالی متفاوت است که پتانسیل ارائه خاصیت های آکوستیکی در لوله های سیستم اگزوز را داراست.

شکل اول سیستم منبع اگزوز فراری Ferrari F355 است که 7 اطاقک داخلی در یک منبع اگزوز را نشان می دهد که شامل لوله های داخلی با طول و قطر متفاوت برای تولید کوردهای موسیکال در فشارهای متفاوت است.

صدا یکی از مهمترین احساس هایی است که باعث لذت بردن از یک خودروی اسپرت می شود، ما در انتخاب نوع و سطح صدا برای مشتریان خود آزادی قائل میشویم.

گرانیت سنگ زنی برای یک نگاه بدون درز. استفاده از مواد با کیفیت عالی باعث کاهش وزن می شود که در تمامی زمینه ها باعث افزایش کارایی خودرو می شود ، برای مثال سیستم اگزوز لامبورگینی مورسیه لاگوی ما 30 کیلوگرم سبکتر است و سیستم اگزوز لوتوس Exige Ti ما 8.5 کیلوگرم کاهش وزن را به همراه دارد – هر دو سیستم اگزوز باعث کاهش وزن قسمت عقب و افزایش تعادل می شوند.

تمامی شرکتهای معروف خودروسازی با قوانین آلودگی صوتی و محیط زیست که روز به روز شدیدتر می شود مواجه اند و مشاهده می شود که سعی به رعایت این قوانین دارند. میکروفن موجود در بخش پایینی لوله، به کامپیوتر اجازه میدهد به عملکرد آنها پی ببرد و به این ترتیب، تنظیمات مورد نیاز را انجام دهد.

ما سفارش های اختصاصی را نیز می پذیریم و می توانیم محصولاتی با شکل و سر اگزوز متفاوت و انباره اگزوز (silencers) صیقلی را تولید کنیم. این میزان در صورت استفاده از عایق های خاص تا حد زیادی قابل افزایش می باشد.

بازیافت سبب میشود تا از سرمایههای ملی حداکثر استفاده را داشته باشیم، در مصرف انرژی و مواد خام صرفهجویی کنیم، همچنین کاهش گازهای گلخانهای را به همراه دارد. این استاندارد معتبر جهانی نشانگر تعهد QuickSilver در ارائه خدمات و محصولات استثنایی و عالی می باشد ، تنها 3% از شرکت های تجاری در انگلستان این مدرک پر افتخار را دارند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *