اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

اگر دود مربوط به سوختن ماده خنککننده باشد دلیل آن احتمالا وجود نشتی در واشر سرسیلندر و یا وجود ترک در سرسیلندر است و اگر دود مربوط به سوختن روغن هیدرولیک باشد که مربوط به گیربکس بوده و دلیل آن این است که موتور از طریق یک لوله خرطومی وکیوم مشغول مکیدن روغن هیدرولیک موجود در گیربکس است.

● همه چيز را سبک کنيد – قطعات سبک وزن به موتور کمک مي کنند بهتر کار کند. آلمینیوم همانند یک کودک نوپایی است که بخاطر سبک بودنش استفاده زیادی در همه ی عرضه ها میشود و از جمله فلزی است که در ده دهه ی اخیر طرفداران خیلی زیادی پیداکرده به طوری که در بسیاری از موارد به جای آٖهن از آلمینیوم استفاده میکنند البته که آلمینیوم به اندازه ی آهن محکم نیست ولی وزن کمی که آلمینیوم دارد یک کیوز مثبت محسوب میشود و قابل استفاده در بدنه ی خودرو ، رینگ و …

خودرو پژو 206 نیز جزو خودروهایی می باشد که منبع اگزوز دارد. گازهای آلاینده خروجی از موتور خودروها شامل گازی سمی به نام کربن مونواکسید، VOC ها (ترکیبات آلی فرار) و همچنین ترکیبات نیتروژن اکسید است که باعث ایجاد مه دود می شود (دود سرفه آوری از اگزوز خودروها خارج می شود) .

حال اگر آمپر آب بالاتر از مقدار مشخص هنگام روشن شدن فن رفت و به جای قبلی خود بر نگشت باید چه اقدامی کنیم ؟

اين مصلحت اندیشی ها اغلب به شما مجال زيادي براي بهبود وضعيت بر حسب عملکردتان مي دهد! ایا جای سوختگی با اگزوز بر روی پا می ماند؟ پس از نرم و روان شدن پیچ ها، با استفاده از آچار، پیچ و مهره های روی بست های صدا خفه کن اگزوز را شل (باز) کنید.

تولید کنندگان در ساخت و تولید اگزوز موتورسیکلت 125، همواره تلاش کرده اند تا با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین تجهیزات روز دنیا محصولی با بازدهی بالا، کیفیت مطلوب و… گروه سوم: شامل مشاغلی میشود که ضرورت کمتری برای فعالیت در شرایط کرونایی دارند.

● سرسيلندر و بادامک ها را عوض کنيد — بسياري از موتور هاي موجود يک سوپاپ ورودي و يک سوپاپ خروجي دارند .

خواندن يک بررسي مستقل براي تراشه ي در نظر گرفته شده خيلي ارزشمند است چون بعضي از تراشه ها فقط جنبه ي تبليغاتي دارند و کارايي ندارند. ● نسبت تراکم را افزايش دهيد- افزایش نسبت تراکم تا يک نقطه خاص قدرت بيشتر توليد مي کند.

خريدن يک سر سيلندر جديد که چهار سوپاپ در هر سيلندر دارد جريان هواي ورودي و خروجي موتور را به صورت دراماتيکي بهبود مي بخشد و مي تواند قدرت را بيشتر کند .

راههاي بسیار مختلفي براي افزايش اسب بخار موتور موجود ، وجود دارد . همچنين قطعات سبکتر به موتور اجازه مي دهد که سريعتر بچرخد ، و سريعتر چرخيدن به موتور اسب بخار بيشتر مي دهد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *