اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

بوی نامطبوع بنزین در محفظه مسافر را نمی توان با تهویه معمول از بین برد ، البته در صورتی که ناشی از ریزش منظم سوخت نباشد.

بنابراین ، بروز بوهای خارجی در آن ، شخص را ملزم به حل برخی مشکلات مرتبط با از بین بردن آنها می کند ، البته اگر نمی خواهد دائم بوی نامطبوع خود را ببخشد ، و مسافران وسیله نقلیه وی نارضایتی خود را ابراز نکنند.

ظاهر بوی بنزین نه تنها مملو از مشکلات زیبایی شناختی است بلکه احتمال بروز یک موقعیت خطرناک را نیز شامل می شود: بخارات بنزین بسیار سمی هستند ، بنابراین استنشاق آنها می تواند عواقب جدی برای بدن انسان به همراه داشته باشد.

علاوه بر این ، احتمالاً همه می دانند که بنزین بسیار قابل احتراق است ، به این معنی که ظاهر آن در هوا در فضای بسته فضای داخلی خودرو بطور خودکار باعث ایجاد محیط خطرناک در برابر آتش می شود.

فضای داخلی اتومبیل فضای شخصی صاحب آن است. اما خیلی اوقات شخصی یک اتومبیل را به دست می آورد که به مدت طولانی کار کرده باشد تا شخصاً با برخی تفاوت های ظریف که به مداخله شخصی ، اتلاف پول و وقت شخصی نیاز دارد ، روبرو شود.

برای آن دسته از افرادی که توانایی تغییر وسایل نقلیه خود را به طور مداوم به مدت چندین سال دارند ، کار تعمیر و نگهداری مشکل خاصی نخواهد بود. راه حل این مشکل تماس با ایستگاه خدمات است.

در هیچ حالتی خود این مشکل را برطرف نکنید ، مگر اینکه دقیقاً بدانید که چگونه آن را انجام دهید. برای آن دسته از مشتریانی که حتی عملکرد بیشتری می خواهند ، یک گزینه PowerPack است که توسط آن طراحی شده است AMG با 18000 DM در دسترس بود.

حتی در این شرایط نه تنها تهویه فضای داخلی خودرو بلکه انجام تمیز کردن کامل نیز ضروری است ، زیرا حتی یک استخر کوچک سوخت می تواند عواقب فاجعه آمیز به همراه داشته باشد. شایعه: کنسول نسل بعدی Xbox احتمالا دارای موتور فیزیکی داخلی خواهد بود.

همچنین نقش خنثی کردن صدا و دمای موتور را به عهده دارد. اگر از موتور روشن خودرو صدای تیک یا کلیک میشنوید، ممکن است صدا از پیستونها باشد. اگر بوی بنزین خاصی تشخیص داده شود ، لازم است فوراً کل سیستم سوخت خودرو را بررسی کنید ، که اساس آن مخزن وسیله نقلیه است.

بیایید به علل اصلی بوی بنزین موجود در خودرو و روش های حذف آن بپردازیم. یکی دیگر از دلایل بوی بنزین در خودرو شیلنگهای سوخت بی کیفیت یا سایش این عناصر است. مداخله توسط یک فرد بی تجربه ممکن است منجر به آتش سوزی یا انفجار در حین کار تعمیر شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *