اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

روغن های مینرال: یا روغن ارگانیک و معدنی بر پایه نفت خام ساخته می شوند و شناخته ترین روغنی است که از قدیم برای ماشین ها استفاده می شود. این نتایج یافت شده می تواند شامل پایان نامه، پروژه دانشجویی، تحقیقات و مقالات دانش آموزی، طرح کسب و کار و همچنین گزارش کارآموزی دانشجویی درباره اگزوز خودرو باشد که می توانید از این تحقیقات و مقالات اگزوز خودرو در پروژه های دانش آموزی و دانشجویی خود در کلیه مقاطع تحصیلی و کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا استفاده نمائید.

در این حوزه یکی از فناوری هایی که لازم است برای کاهش آلایندگی هوا در خودروهای دیزلی استفاده شود، DPF است که امیدوارم خودروسازان ما دنبال به تعویق انداختن استانداردهای مصوب نباشند و سعیشان بر این باشد تا خودرویی که تولید میکنند حداقل تولیدآلایندگی را داشته باشد.

اما حالا شاهد ارتقا آن تا ۲۰ اسب بخار در جگوار F-Type Sport 400 2018 هستیم. موتور خودرو: موتور ۳۸۰ اسب بخاری که در خودرو جگوار F-Type S معمولی وجود دارد، در نوع خود یک پدیده است. فوقش یه اسب میخواد بذاره زمین.

این در حالی است که سرنشینان نیز همین حس را داشته و هیچ دید وسیعی از جاده به هنگام رانندگی وجود ندارد. به علاوه شاسی و جلوبندی این خودرو به گونه ای طراحی شده است که این خودرو در مکان هایی پر شیب به گونه ای راحت و پر شتاب حرکت کند که اصلا انگار نه انگار که سطح، شیب دار است و گویی در جاده ای راست و بدون شیب در حال حرکت است.

اما گاها پس از لمس صفحه تاچ، برای اجرای دستورالعمل ها چند ثانیه ای را باید منتظر بمانید. رینگ : رینگ ها فنریت خود را از دست داده اند یا رینگ شکسته یا عیوب دهانه رینگ .

ClingClanger یک برنامه تلفن همراه است که صدای خودروی شما را از طریق میکروفون ضبط کرده و با کتابخانه صدا ماشین خود مقایسه می کند در نهایت یک تشخیص اولیه برای مشکل احتمالی ارائه می دهد. در واقع قابلیت داشتن دیدی وسیع در این خودرو، قربانی زیبایی آن شده است.

اگزوز های سری اسپورت صدایی مانند فریاد و جیغ تولید می کنند که بسیار هیجان انگیز است و همه آن را دوست دارند. موتورهای بنزینی تأثیر منفی قابل توجهی بر محیط زیست دارند.

شرکت صنایع خودرویی جاکوبز که بزرگترین تولیدکنندهی سیستم ترمز موتور در جهان است در مورد صدای تولیدی توسط ترمز موتور میگوید صدای تولیدشده توسط ترمز موتورهای مافلر دار (خفه کن) اصلی این شرکت به میزان ۸۰ الی ۸۳ دسیبل است که ۱۰ الی ۱۳ دسیبل بلندتر از صدای انسان است.

شاسی خودرو: پدال ترمز سفت و محکم و فرمان سخنگوی خودروی F-Type واقعا محشر است. این دلیل اصلی است که ما می توانیم قیمت مناسب تری را برای شما فراهم کنیم. اگر قرار هست ماشین تقویت بشه بهتر به منبع اسپرت یا همون مستقیم یا حداقل منبع غیر مستقیم دست ساز که صداگیریش مناسب و فشار معکوسش کم باشه فکر بکنی!

برای طراحی تهویه مناسب اتاقهای تابلو و ترانسفورماتورها، هوای اتاق باید شرایط مختلفی را برآورده کند. صدای ویبره توی اتاق خیلی زیاد شده بود دیگه داشت حوصلم را سر میبرد. تیبا به خاطر حجمش و لوله اگزوزش که قطرش بالاست زیاد به نسبت قدرتش اون منبع رو براش زدن!

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.