اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

خود اوره در لولههای جمعکننده ادرار واقع در مدولای داخلی نفرونها بازجذب میشود، در نتیجه میزان اسمولاریته در مدولای اینترسیشیال، اطراف لوله صعودی (بالا رونده) و نازک قوس هنله افزایش مییابد که همین بالا رفتن اسمولاریته به نوبه خود باعث بازجذب مجدد آب میشود.

Ltd. یک شرکت فنی متخصص در انواع مختلف تصفیه گازهای خروجی است.این تیم دارای تجربه غنی از گازهای خروجی موتور احتراق داخلی و VOC و بیش از ده سال سابقه کار است و تعداد بسیار کمی از تأمین کنندگان با توانایی طراحی کل فرایند از کاتالیزور به راه حل کلی هستند.در حال حاضر ، این محصولات انواع کاتالیزورهای اگزوز ، DOC ، CDPF ، SCR ، ASC و غیره را پوشش می دهند.

علاوه بر این، مقدار کمی از اوره هم در عرق ترشح میشود، که دفع آن همراه با کلرید سدیم و آب است. احتراقسوخت نیز میتواند مقدار کمی آب بیرون بریزد.

وجود چنین حالتی در زمان فشردن پدال ترمز میتواند ناشی از کم بودن مقدار خلاء موتور، خرابی بوستر ترمز و یا نشتی شیلنگ مکش باشد.

به همین دلیل پیشرانه، گیربکس و سیستم اگزوز بصورت معلق بر مجموعه ای از پایه ها مهار می شوند که به ترتیب به دسته موتور، دسته گیربکس و منجید یا آویز اگزوز معروف است. برابوس گفته از این خودرو تنها ۲۵ دستگاه و با قیمت پایه ۳۸۱،۲۴۳ یورو (معادل ۴۴۷،۴۰۷ دلار) تولید خواهد کرد.در این خودرو از همان پیشرانهای استفاده شده است که به صورت استاندارد در GLE ۶۳ S به کار رفته بود، با این تفاوت که حجم پیشرانه به ۴٫۵ لیتر رسیده است و موتور V۸ در این خودرو توان تولید نهایت قدرت ۸۸۸ اسب بخار و نهایت گشتاور ۱۲۵۰ نیوتن متر را دارد.

خنثی بودن اوره در مرحله عمل، و اینکه این ترکیب بسیار محلول در آب است، آن را تبدیل به وسیله نقلیهٔ امنی برای حمل و نقل و دفع نیتروژن اضافی بدن نمودهاست.

اگر به این ترکیب اجازهٔ تجمع داده شود، آمونیاک pH (پ هاش) داخل سلولی را تا سطوح سمی بالا خواهد برد؛ بنابراین بسیاری از موجودات زنده آمونیاک را به اوره تبدیل میکنند، حتی اگر چنین سنتزی به هزینه کردن انرژی خالص نیاز داشته باشد.

اینکه یک قطعه ی تنها بتواند کل طراحی بدنه ی یک موتورسیکلت را خراب کند مورد نادری است اما این همان چیزی است که درباره ی ۶۹۰ اتفاق افتاده است.

ترکیب بیش از حد سوخت و هوا در داخل محفظه سیلندر است و از نگاهی دیگر بخاطر نداشتن عملکرد نامناسب است که این اتفاق می افتد، برای مثال می توان گفت که فرض کنید میخواهید در جنگل به همراه خانواده آتشی روشن کنید تا با آن کباب لذت بخشی فراهم کنید.

این مدل از منبع اسپرت رنجرووری با داشتن ریموت کنترل و موتور روی منبع قابلیت باز و بسته شدن دریچه خروجی گازها را دارد که به این شکل می توان صدای خودرو را تغییر داد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *