اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

صدا خفه کن یک محفظه استوانه ای گرد یا بیضی می باشد که در داخل خود دارای صفحات و لوله های سوراخ دار است.

این دارای موضوع چند دلیل می باشد که شامل موارد زیر می باشد ؟ البته این موتورسیکلت مشکلاتی هم دارد از جمله داغ کردن بیش از حد به ویژه در صورت روشن بودن مداوم که میتواند مشکلاتی را هم برای موتور آن ایجاد کند.

گردش هوا به دور فیلتر موجب جدا شدن مقداری از گرد و خاک روی آن شده که در انتهای فیلتر (کاسه گردگیر) جمع می شوند.

هوا پس از ورود به پره های مورب در ابتدای فیلتر برخورد کرده و حالت گردبادی پیدا می کند. گروه تولیدی و صنعتی پیا صنعت ، از شرکت های فعال در حوزه تامین قطعات خودرو می باشد، این شرکت به عنوان مجهزترین اگزوز ساز خاور میانه شناخته می شود و توانایی تولید اگزوز خودرو های خارجی و اگزوز خودرو های داخلی را با بالاترین کیفیت و کسب نشان استاندارد ایران دارد.

یکی از آزمون های رایج ، بازکردن شمع ها و ریختن یک قاشق غذاخوری ( 15 سی سی ) روغن موتور در هر سیلندر است و سپس باید موتور را چند دور بگردانید تا روغن از کنار رینگ ها عبور کند .

توربین گاز، (به انگلیسی: Gas Turbine)، یک موتور درونسوز از نوع ماشینهای دوار است که بر اساس انرژی گازهای ناشی از احتراق کار میکند. عضو اصلی این نوع صافی ها یک فیلتر کاغذی باسوراخ های بسیار ریز است که وظیفه تصفیه هوا رادارد.

كاتالیست های سه ­راهه که به عنوان مبدل­های کاتالیستی در اگزوز اتومبیلها استفاده شده­اند فلزات گرانبهای پلاتین، پالادیوم و رودیم هستند كه بر روی پایهای قرار دارند.

اگزوز ها از یک صدا خفه کن و لوله خروجی تشکیل شده اند. برای اینکه بتوانید دلیل کم کردن آب رادیاتور ماشین را متوجه شوید باید ببینید چه مقدار از آب داخل مخزن رادیاتور کم شده است. یک از موتورهای ایرانی را خریداری کنید و یا اینکه یک موتور خارجی بدون مدارک و …

برخی سؤال میکنند که آیا رانندگی با خودرویی که فقط اندکی مایع خنک کننده کم میکند و خبری از دود سفید نیست کار عاقلانهای است؟ در برخی از طرح ها یک آمپر یا نشانگر وجود دارد که در حقیقت یک خلاء سنج می باشد.

کویر موتور RKV 200 یک موتورسیکلت در کلاس نیکد است که از سال 1390 در بازار کشورمان عرضه شد هرچند که به فروش چندان بالایی دست پیدا نکرد. این قدرت به وسیله جعبه دنده ۶ سرعته با کلاچ دستی به چرخ عقب انتقال پیدا میکند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *