اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

علاوه بر واحدهای جایگزینی برای وسایل نقلیه عقب، ما همچنین برای تولید انواع ماشین های کلاسیک و عضلانی، همراه با سقف های گرما، بالابرهای حرارتی، پیچ و مهره های نصب و قفل های پیچ و مهره، تولید انواع های خروجی را ارائه می دهیم.

نمی توان 206 را خودرویی آزاردهنده در زمینه ی استهلاک دانست ولی به هر حال در مورد یک خودرو فرانسوی سخن می گوییم و نمی توانیم از آن به عنوان خودرویی کم استهلاک یاد کنیم. اگر دود مربوط به سوختن ماده خنککننده باشد دلیل آن احتمالا وجود نشتی در واشر سرسیلندر و یا وجود ترک در سرسیلندر است و اگر دود مربوط به سوختن روغن هیدرولیک باشد که مربوط به گیربکس بوده و دلیل آن این است که موتور از طریق یک لوله خرطومی وکیوم مشغول مکیدن روغن هیدرولیک موجود در گیربکس است.

ظاهر جذاب و رنگبندی متنوعی (قرمز، مشکی، زرد، آبی، سبز، سفید) که از سوی شرکت کویر برای این موتور ارائه میشود در کنار قیمت حدوداً یازده میلیون تومانی از دیگر دلایل محبوبیت این موتورسیکلت در بازار ایران است. پس از 2 ساعت رانندگی با 206، بهتر است کنار بزنید و کمی استراحت کنید؛ صندلی های خشک 206 راحتی آنچنانی ندارند و در صورتی که به گودی کمر نیز مبتلا باشید، شدت سختی آن حاد تر نیز به نظر شما می آید؛ چرا که تنظیم گودی کمر صندلی حتی برای راننده نیز مقدور نیست.

پس از آن کمک فنرها در معرض خرابی اند. 3- نشت مایع خنک کننده ای که در روی واشر سر سیلنر در جریان است، به داخل سیلندر ها که بخاطر فرسودگی و خرابی آن اتفاق میفتد . صفحه کلاچ مورد مصرفی بعدیست که باز هم تحت تاثیر نوع رانندگی، بین 40 تا 80 هزار کیلومتر مفید عمر می کند.

هزینه تعویض تسمه تایم ( جنس مرغوب ) حدود 180 تا 220 هزار تومان است. پس بهتر است 20 هزار کیلومتر از این 90 هزار را به ترافیک اختصاص دهید و 10 هزار کیلومتر را هم سوپاپ اطمینان پاره شدن تسمه تایم در اثر فشار زیاد یا جنس نامرغوب در نظر بگیرید.

اما طبق گفته دفترچه هر 90 هزارکیلومتر زمان تعویض تسمه تایم است. در هوای بارانی، اگر حالت Sport و تعویض دنده اتوماتیک را انتخاب کنید، گیربکس هوراکان شما را به سرعت 213 کیلومتر بر ساعت میرساند تا زمانی که مجبور بشوید به خاطر دید کم و یا ناهمواری های سطح جاده ترمز بگیرید و از سرعت کم کنید.

پس هر 60 هزار کیلومتر تسمه باید تعویض گردد. قیمت لنت های جلو نیز با توجه به کیفیت حدود 70 تا 110 هزار تومان است. هزینه تعویض صفحه کلاچ، حدود 400 هزارتومان است(جنس مرغوب).

از هزینه های نگه داری ابتدا به سرویس های ادواری اشاره می کنیم. میتسوبیشی لنسر در بازارهای جهانی در 5 تیپ مختلف تجهیزاتی RALLIART، GT، SE، ES و DE از 15995 دلار تا 28095 دلار به فروش میرسد.

مردم خودرو های فرانسوی را به عنوان خودرو های پر استهلاک میشناسند. در هنگام ایست، ترمزها باید خیلی محکم فشرده سوند تا خودرو را ساکن نگاه دارند. در خودرو هایی که تایمینگ آن ها توسط تسمه انجام می شود (و نه زنجیر) عمر تسمه ارتباط زیادی با نوع رانندگی نیز دارد.

حتی زمانی که افراد از رانندگی یکدیگر ناراحت میشوند استفاده از این بوقها را به عنوان تنبیه استفاده میکنند بدون اینکه درنظر بگیرند افراد دیگری نیز در اطراف هستند. سیستم پخش هم قابلیت اتصال USB،AUX و IPOD را دارد و با 6 بلندگو کیفیت صدای خوبی را در اتاق به سرنشینان تحویل میدهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *