اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

به شمع های تمیز، با حذف آنها با استفاده از a شروع کنید شمع موتور سوکت سپس ، از کاغذ سنباده 220 ریز برای سمباده زدن الکترود یا قطعه کوچک فلز که از خارج خارج می شود ، استفاده کنید برق وصل کردن، تا زمان شما می توانید فلز برهنه زیر را ببینید.

این سوختها بهطور کامل نمیسوزند و مابقی فرایند سوختن آنها در کلکتور و مستقیما در مبدل انجام میشود. نسخه بعدی سیویک هاچبک با نام اسپورت شناخته میشود که قیمت ۲۴۱۰۰ دلاری داشته و با عناصر مشکیرنگ و رینگهای ۱۸ اینچی متمایز میشود.

با دنده 4 ماشينم 175 تا پر ميکنم به چه راحتي تو اکثر کورس هامم پيروز شدم براي کساني که ميخوان EF7 بيگرن حتما پيشنهاد ميکنم بخرن ولي خب حمتا ميدونين که چون چند سال تحريم بوديم قطعات چيني وارد ميشد و قطعات حساس موتور رو چيني ميزدن و اسم موتور بد نام ميکردن و ميگفتن EF7 خوب نيس و از اين حرفا ولي اميد وارم بعد از تحريم ها اين مشکل برطرف بشه و قطعات اصلي وارد موتور EF7 بشه از لحاظ مصرف هم بد نيس تو خيابون 7 يا 8 ميسوزونه و تو جاده هم زير 7 مياد مصرفش خلاصه خيلي موتور قدرتمندو قويه اي هست…

بر اساس استاندارد محیط های شهری,کارخانجات ,بیمارستان ها ,مناطق مسکونی دارای یک عدد مشخص برای آلودگی صوتی مجاز می باشند در صورتی که تجهیزی در این امکان باشد که صدایی بالاتر از استاندارد تولید کند یا برای ساکنین و کارکنان مزاحمت ایجاد کند میتوان توسط روش هایی صدا را به سطح صدای استاندارد رساند .روش کم هزینه در صورتی که کارفرما قصد هزینه بیشتر برای کاهش صدا را نداشته باشد استفاده از سایلنسر اگزوز می باشد که از طریق لینک زیر میتوانید راهنمای خرید سایلنسر اگزوز را مطالعه نمایید .

اگر دود سیاه از خودرو شما خارج شود به چه معناست ؟ در موتور برق ها گازهای اگزوز به وسیله هر نوع موتور دیزلی و گازوئیلی، تولید شده و خارج می شوند که این گازها دارای مواد شیمیایی فوق العاده سمی هستند و نیاز است به صورت مناسبی مدیریت بشوند.

معمولا برای ژنراتورهای کوچک از کابین سایلنت استفاده میشود این کابینها به لحاظ نوع کاربرد تفاوتی با کانکس ندارند وجه تمایز آن با کانکس سایلنت در ابعاد آن است که متناسب با سایز ژنراتورهای کوچک میباشد همچنین دسترسی به تمام بخشهای کانکس از بیرون و توسط بازشوها میباشد.

کانوپی سایلنت ,اتاقک صداگیر یا اینکلوژر یک محفظه فلزی است که برای کاهش صدای دیزل ژنراتور , ژنراتور گازسوز یا کمپرسور براساس ابعاد و شرایط تجهیز مورد نظر طراحی میشود تا صدای تولید تجهیز را به سطح صدای استاندارد برساند .کانوپی سایلنت برای دسترسی به تجهیز در طرفین دارای در و در برخی نمونه ها پنجره شیشه ای می باشد تا بتوان تجهیز داخل کانوپی را همیشه تحت نظر داشت .همچنین یک کانوپی سایلنت براساس نوع تجهیز و شرایط کار آن میتواند دارای مخزن سوخت روزانه ,هیتر ,فن تخلیه هوای کابین ,باکس تابلو کنترل ,سایلنسر اگزوز باشد .

9. در نظر گرفتن فضای تهویه متناسب با شرایط آب و هوایی محل نصب. 7. دارای ip بالا و مقام در برابر نفوذ آب باران و گرد و خاک. بنابراین در انبارهای ضایعات خطرات جانی برای کارکنان در آن جا وجود دارد.

اما در کانکس فضایی یک متری دور تا دور دستگاه جهت ورود یکنفر برای تعمیر و نگهداری وجود دارد. 8. استفاده از نوار لاستیکی دور درب کانوپی جهت کاهش صدای خروجی و عدم ورود گرد و غبار.

10. ایجاد خم در مسیر ورود هوا جهت شکست صدا در داخل کانوپی و جلوگیری از خروج صدای موتور دیزل. اگزوز: برای خروج دود موتور از داخل کانوپی دیزل ژنراتور، اگزوز کار گذاشته میشود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *