اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

پرههای دیفیوزر علاوه بر هدایت سریع و مرتب جریان هوای زیر خودرو، هوای خروجی از محفظهی موتور را نیز با کمترین اغتشاش خارج خواهد کرد تا نیروی دانفورس زیادی تولید شود.

برای قسمت بدنه و ساختار این کانکس از ساندویچ پانل هایی به ضخامت 4 سانتی متر استفاده می شود که علاوه بر مقاومت بالایی که در برابر حرارت و آتش سوزی دارد در مدت زمان کوتاهی دچار پوسیدگی نمی شود و می تواند از صدای ژنراتور جلوگیری نماید.

اسپویلر این خودرو نیز در سرعتهای بالا خارج خواهد شد و زاویهی ۱۵ درجه را به خود خواهد گرفت. لامبورگینی در نمونهی به نمایش درآمده، از رنگآمیزی تمام خودرو خودداری کرده و از رنگ سیاه مات بدنهی فایبرکربن سنتناریو بره برده است.

ساعت کار سرویس کلی و اساسی یک ژنراتور گازوئیلی چنانچه در بهترین حالت استاندارد از آن استفاده شود حدود 50000 ساعت بیان شده است، ولی باید دانست که همه اینها تقریبی بوده و ساعت مشخصی برای آن معین نشده است.

این قطعه بین تمامی خودروهای خانواده خودروی 206 مشترک و هر کدام از آنها فقط یک عدد منجید اگزوز دارند. عملکرد این سیستم نیز در کنار سیستمهای کنترل پایداری، انتقال قدرت و سیستم تعلیق، با انتخاب حالتهای رانندگی Strada، Sport و Corsa تغییر میکند.

گزارش تخلف آگهی عدم صداقت در قیمت اعلام شده عدم تطابق با کیفیت بار اعلام شده دریافت پیش پرداخت و عدم ارسال بار بدحسابی سایر متن گزارش ارسال لغو خرید منبع کاتالیزور اگزوز – آگهی 7623 نوع آگهی خرید عنوان آگهی خرید منبع کاتالیزور اگزوز دسته بندی ضایعات سایر فلزات تعداد/وزن مورد نیاز 20 تن قیمت توافقی استان خراسان رضوی شهر مشهد تاریخ به روز رسانی 97/01/06 انقضاء آگهی 97/02/05 جزئیات و اطلاعات تماس آگهی : برای مشاهده جزئیات و اطلاعات تماس آگهی ها ، میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با بسیاری از جوشکارهای ارزان تر ، شما باید سرعت و ولتاژ سیم را به صورت دستی انتخاب کنید.اما با این یکی ، اینها به طور خودکار تنظیم می شوند.

حال اگر این آتش از اگزوز سوپر ماشین معروف، لامبورگینی آونتادور، خارج شود، چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

چون ریسک سوختن ECU این خودرو ۱۶ V می باشد واگر دوباتری بصورت سری به یکدیگر متصل شوند ولتاژ حاصله برابر ۲۴ V خواهد شد که منجر به سوختن ECU می گردد. پیشرانهی تنفس طبیعی لامبورگینی توانایی رسیدن به دور موتور فوقالعده ۸۶۰۰ دور بر دقیقه را دارد و اگر با محصولات این برند مطرح آشنا باشید، قطعا از صدای بینظیر پیشرانههای لامبورگینی آگاه هستید.

فقط بخشهای خاصی از خودرو به رنگ زرد رنگآمیزی شدهاند که جلوهی فوقالعادهای به خودرو بخشیده است. طراحی Y شکل چراغهای عقب لامبورگینی، در سنتناریو بسیار کشیدهتر و جذابتر شدهاند نمای شخصی اخمو و عبوس را در انتهای خودرو به نمایش میگذارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *