اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

صدای وت از زیر کاپ.ت شنیده می شود . خرابی دینام ، سنسور دمای باتری یا سایر اجزای سیستم شارژ می تواند این مشکل را تسریع کنند. اگرچه بسیاری از قطعات متحرک به موتور کمک می کنند تا درست کار کند ، اما ریپ زدن موتور یکی از مشکلات اساسی سیستم سوخت است.

در بین محصولات تولید شده توسط شرکت های ایرانی، فر سینجر از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. قبولی در این آزمون ها مستلزم آشنایی با صفر تا صد مکانیکی خودرو می باشد. با توجه به اینکه این محلولها درجه جوش مایع خنککننده موتور را نیز بالا میبرند، لذا از تخلیه و جایگزینی با آب معمولی در فصول گرم سال، جداً خودداری نمایید.

انواع سنسورهای خودرو با توجه به نوع خودرو و امکانات آن می تواند متفاوت باشد. توصیه می کنیم هنگام انتخاب آموزشگاه به نکاتی از قبیل دانش و تجربه اساتید، مجهز بودن کارگاه، امکان کار و تمرین عملی، معتبر بودن مدرک، نوع و مدت زمان پیشتیبانی توجه داشته باشید.

چرا که اگر انتخاب آموزشگاه به درستی صورت نگیرد علاوه بر از دست دادن زمان و هزینه نمی توانید در بازار کار به موفقیت برسید. 3- سوخت به صورت بهینه مصرف نمی شود.

هنگامی که موتور در کارآمدترین حالت خود فعالیت می کند ، سوخت را متناسب با سرعتی که به بهبود مصرف سوخت کمک می کند، می سوزاند.

همانطور که قبلا دیدیم، چندین عامل پیچیده میتوانند باعث نشت سوخت شوند، اما این ها بسیار پیچیده هستند و نشت سوخت میتواند خود به خود و با حداقل هشدار باشد. این چراغ ها هنگامی روشن می شوند که ایسیو خودرو (واحد کنترل موتور) یک کد خطا را که توسط حسگر خود دریافت کرده است تشخیص دهد.

از امکانات جالب این محصول سیستم قطع کننده هوشمند آن است. میتوان حتی از سایت دیوار هم یکی از این کیتهای اسپرت لندکروز را خریداری کرد.

چندين موارد ديگر خلاصه مطلب:در کل بايد با همه نوع از توليدات داخل بسازيد وبسوزيد.ولي مهمترين نکته مثبت اين موتور را مي توان به مصرف سوخت بهينه و شتاب ثانويه خوب آن اشاره کرد که در مقايسه با سمند eu7 کاملا بهتر مي باشد.نکات ضعف هم که در بالا اشاره کردم:ناهماهنگ بودن گيربکس قديمي پژو با موتور ملي که باعث مي شود اين موتور نتواند توان واقعي خودش را در شتاب اوليه اثبات کند.همينطور سيستم جلوبندي کاملا ضعيف.

با این حال ، چندین قسمت سیستم سوخت مانند فیلترهای سوخت ، فیلترهای هوا ، سنسورهای میزان جریان هوا و سنسورهای O2 (لاندا) در نهایت کثیف یا خراب می شوند. از انجایی که هدرها میتوانند جریان را بهبود ببخشند، قادر به تغییر صدای سیستم اگزوز هم هستند و حتی میتوانند اسب بخار را هم افزایش دهند.

این ماده مهمترین بخش سیستم کاتالیزور خودرو را تشکیل میدهد و به دلیل وجود عناصر گرانقیمت در آن نظیر پالادیوم، رادیوم، پلاتین، طلا و کادمیوم، به افزایش هزینه تولید کاتالیزور منجر میشود. اکثر باتری های خودرو باید به مدت حدودا سه سال یا 80 هزار کیلومتر دوام بیاورند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *