اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

چک کردن زیر خودروی پارک شده بعد از یک شب می تواند در تشخیص این مشکل کمک کند. نشانه دود سفید نشانه وجود نوعی بخار آب است و هم می توان گفت که نشان دهنده نشت مایع خنک کننده به داخل سیلندر می باشد.اهمیت دادن به این نوع رنگ باید زمانی باشد که بعد از مدتی که خودرو شروع به کار کرده و گرم شده هست هنوز هم این نوع دود سفید رنگ به قوت خود باقی باشد .

اهمیت دادن به این نوع رنگ باید زمانی باشد که بعد از مدتی که خودرو شروع به کار کرده و گرم شده هست هنوز هم این نوع دود سفید رنگ به قوت خود باقی باشد.

برای توضیح بیشتر که این کار چگونه صورت میگیرد باید گفت: هنگامی که یک موج وارد منبع اگزوز میشود بخشی از آن وارد محفظه و بخشی بازتاب مییابد، موجی که وارد محفظه میشود به دیوار منبع برخورد نموده و به طرف خارج سوراخ بازتاب میشود.

اغلب یک واشر یا آب بند معیوب یا رادیاتوری که خوب کار نمی کند، یا هر مورد دیگری میتواند عامل داغ کردن موتور باشد. این بو ممکن است از یک مدار کوتاه الکتریک یا عایق روی سیم باشد که در حال سوختن است.

توربو ساند بر روی خروجی منبع اگزوز همه خودروها به راحتی نصب می گردد و جنس آن آلومینیومی است. البته بنزین به سرعت تبخیر میشود به همین دلیل ممکن است فقط لکه آن بر روی زمین مشاهده شود. این بو احتمالا از مبدل کاتالیست که بخشی از سیستم اگزوز است ناشی میشود.

او میگوید که در انجام این پروژه، جهاد دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس هم با مگا موتور همکاری کرده و در نتیجه آن، توانسته اند تا ۹۵ درصد از فلزات ارزشمند کاتالیست را بازیافت کنند.

در مدل جدید درپوش موتور عریض تر شده و به جای خطوط برجسته در دو انتهای آن شاهد دو ورودی شیار مانندی از هوا هستیم که ضمن زیبایی، خنک كنندگي بهتر پیشرانه را به دنبال دارد.

اگر در استارت زدن خودرو به مشکل برخوردهاید، احتمال دارد که بنزین بیش از حد به موتور وارد شده باشد. که این چهار رقمی 7250 می باشد. پیشرانه این خودرو را می نگریم !

زیر کاپوت را چک کنید. اگر بو از داخل کاپوت می-آید، انژکتور یا کاربراتور را چک کرده تا نشتی نداشته باشد. هشدار: در هنگام چک کردن نشتی بنزین سیگار نکشید! رانندگی در این شرایط خطرناک است پس به نزدیک-ترین تعمیرگاه مراجعه کنید یا از نیرو های امداد کمک بخواهید.

چند دقیقه صبر کنید و دوباره استارت بزنید. شما با داشتن همان تصدیق موتور تریل میتوانید از آنها استفاده کنید. اگر بوی بنزین استشمام میکنید (و همان لحظه بنزین نزدهاید) منبع نشتی را پیدا کرده و سریعا مشکل را رفع کنید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *