اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

ژنراتورها (موتور برق ها) خود برق تولید نمی کنند، بلکه با استفاده از یک منبع خارجی، الکترون ها را وادار به حرکت می کند و از طریق یک مدار الکتریکی جریان الکتریسیته و برق تولید می شود.

در این مقاله سعی شده است در مورد موضوع نحوه انتخاب موتور برق متناسب با نیاز شما بحث و نتیجه گیری شود. فیبرکربن مصنوعی اولین بار توسط لامبورگینی در مدل سستو المنتو مورد استفاده قرار گرفت.

همچنین محیطی که دیزل ژنراتور در آن قرار می گیرد باید حتی المقدور دارای آلودگی محیطی کمی باشد و در هنگام نصب از ورودی آشغال و مواد خارجی به داخل سیستم سوخت، سیستم خنک کننده و یا قسمت توربوشارژ جلوگیری کرد.

دیزل ژنراتور تجهیز کارآمدی می باشد که اگر نصب آن به درستی انجام نگیرد می تواند تبدیل به تجهیزی با ضریب خطر بالا شود و خسارات مالی و جانی را برای مجموعه بهره بردار به دنبال داشته باشد، به همین منظور توصیه اکید می شود که نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور تنها از طریق افراد متخصص در این زمینه صورت پذیرد تا احتمال بروز مشکل در هنگام نصب و بهره برداری به حداقل مقدار ممکن برسد.

انتشار گازهای خروجی ترکیبی از گازها و ذرات مختلف است که هنگام کار موتور از وسیله نقلیه ساطع میشود. اس وای ام ۲۵۰ خیلی ازین بهتره صفر تا صدش ۶تا ۷ ثانیس و راحت ۱۷۰ تا هم راه میره و ارزون ترم هست و رخ موتور سنگین رو هم داره و اصل تایوان هم هست و روی انجین نوشته .

همچنین در ژنراتورها ممکن است از مواد شیمیایی یا سایر مواد به عنوان سوخت موتور و جهت احتراق استفاده شود تا در نهایت برق تولید شود. 2. مسیر خروج دود باید با حداقل میزان مقاوت در مقابل خروجی دود طراحی شود، به همین منظور باید سیستم لوله کشی اگزوز حتی المقدور کوتاه و پیچ و خم مسیر در حداقل مقدار ممکن باشد.

اگر این منبع نباشد , دود همراه با صدایی که دارای طول موج بسیار زیادی است بدون هیچ مانعی به بیرون راه پیدا کرده و باعث ایجاد تناژ صدای بسیار گوشخراشی می شود . پارتیشن های ویژه، که طراحی شده برای کاهش سر و صدا از موتور از بدن از صدا خفه کن برداشته شده است.

وزن موتور برقی چقدر است؟ تبصره 2 ـ وسايط نقليهاي كه ابعاد و وزن آنها از حدود فوقالذكر تجاوز نمايد، به هيچ وجه اجازه حركت در راهها را ندارند. ماده 140 ـ وسيله نقليهاي كه در مسير مجاز در حال حركت است بر وسايل نقليه متوقفي كه در حال شروع حركت به جلو يا عقب، گردش و يا دور زدن هستند حق تقدم عبور دارد.

رعایت اصول نصب یک دیزل ژنراتور تأثیر زیادی بر عملکرد صحیح و افزایش طول عمر مفید آن دارد. این مشکلات علاوه بر آنکه در صورت عدم توجه و به دنبال آن آسیب رساندن به دیگر بخشها در درازمدت خرج زیادی روی دست مالک میگذارند، همچون تمامی ایرادات فنی، در کوتاه مدت نیز روی کیفیت رانندگی، تاثیرات منفی میگذارند.

ابعاد فوندانسیون باید به گونه ای باشد که از تمامی جهات حداقل 40 الی 50 سانتیمتر از شاسی اصلی دیزل ژنراتور وسیع تر و همچنین ارتفاع آن از کف محل نصب 15 الی 20 سانتیمتر بلندتر باشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *