اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

ژنراتورها در شکل های فیزیکی و الکتریکی برای کاربردهای مختلف در دسترس هستند. لوله های اگزوز معمولا به موتور دیزل با یک اتصال دهنده انعطاف پذیر وصل گشته و انتها اگزوز دیزل ژنراتور در خارج از منزل امتداد می یابد .

چرخ دنده فرمان از تنظيم خارج شده است و بايد تعويض شود. توضيح مشکل: تعويض دنده ها خوب انجام می شود ولی با گاز دادن ، دنده از جا می پرد و به وضعيت خلاص در می آيد.اين مشکل به تدريج بد تر می شود.

در عوض، با استفاده از انرژی مکانیکی عرضه شده و با ایجاد حرکت و تولید بار الکتریکی در سیم سیم پیچ ها در مدار الکتریکی، برق را به عنوان خروجی سیستم تولید خواهد کرد. کنترل می شد. این موتورهای قدیمی توانایی تغییر در شرایط مختلف محیطی مثل دما و فشار هوای مختلف و یا شرایط مختلف خودروها ، مثل شتاب گیری ، سرازیری و سربالایی ها را نداشته یا خیلی کم داشته و به همین علت سبب تغییر راندمان ، احتراق ناقص ، درست کار نکردن موتور و مشکلاتی از این دست می شدند .

بعضی از تیونرها تا جایی پیشرفتهاند که به سیستم “استریت پایپ” یا لوله مستقیم رسیدهاند! شما باید اطمینان داشته باشید که سیستم اگزوز دیزل ژنراتور خود را به تجهیزات دیگر متصل نیست. اما بهتر است بدانید که شرکت ایتالیایی بنلی دخالت زیادی در تولید این موتورسیکلت نداشته و صرفا به جهت حضور گستردهتر در بازار موتورسیکلتهای ارزانقیمت کشورهایی همچون هند، چین و ممالک در حال توسعه، امتیاز استفاده از برند خود را به شرکت کیوی موتورز keeway motors چین واگذار کرده است.

فن های آکسیال(دیواری ، کانالی ، جت فن ، اگزوز فن ، سقفی و خانگی ) و همچنین محصولات خاص شامل : هواکش های سرد خانه ای یا کندانسوری ، کوره هوای گرم صنعتی (هیتر) ، ساید چنل ، سیکلون ، سیستم تصفیه دود و انواع فن های تابلویی در ابعاد و ولتاژ های مختلف ( AC-DC ) جهت تابلو های برق و مخابراتی فعالیت دارد.

پس حتما باید از جنس استیل یا آهن ضد زنگ ساخته شود. لوله های اگزوز معمولا از چدن، آهن نرم و یا فولاد ساخته شده است. 3- ممکن است انژکتور سوخت دچار مشکل یا به اصطلاح لیکینگ شده باشد و به درستی سوخت را به داخل محفظه سیلندر تزریق نکند .

ژنراتورها وسیله ای مفید هستند که نیروی الکتریسیته و برق تولید می کنند و از قطع فعالیت های روزانه یا اختلال در عملیات کاری پیشگیری می کنند. اسپرت و معمولی بوده که در رنگ های متنوع طراحی..

موتور سنج — ابزار های اندازه گیری پارامتر های موتور دیزلی را نشان می دهد. من فیلمی را به شما نشان میدهم که یک اتوبوس با DPF و بدون آن چه تفاوتی دارد. اما این دو خودرو اسپورت بدلیل ۳ فاکتور مشترک به میدان رزم فرا خوانده شدند که شامل شتاب اولیـه ۵.۴ و ۵.۶، پیشرانه ۶ سیلندر و البته تعریف ۵.۴ ﺗﺎ ۵.۶ کیلوگرم از وزن برای یک اسب بخار.

اگزوز دوجداره دیزل ژنراتور ، وظیفه اگزوز هدایت گازهای خروجی از سیلندرها به بیرون دارد که این اگزوز مقدار کمی از صدا را میگیرد .دود اگزوز ساطع شده از یک دیزل ژنراتور حاوی مواد بسیار سمی است و باید به درستی مدیریت شود.

تفاوت میان تجهزات رفاهی، حس و حال راننده پشت فرمان دو خودرو بسیار شگرف است. دینام یکی دیگر از اجزای بسیار مهم موتور است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *