اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

تغییرات زیادی در اجزای زیر پوست مانند ترمز و سیستم تعلیق ایجاد شد. شامل AMG PowerPack مجهز به همان سرعت کوتاه 2443 سی سی (2.5 لیتر) بود موتور چهار خطی به عنوان تکامل ، تولید حداکثر توان 232 اسب بخار (235 اسب بخار ؛ 173 کیلووات) در 7200 دور در دقیقه و 245 نیوتن متر (181 پوند) گشتاور در 5000 دور در دقیقه ، و همچنین یک سیستم تعلیق قابل تنظیم کامل SLS که امکان سوار شدن را دارد ارتفاع از یک سوئیچ داخلی قابل تنظیم است.

فقط 502 واحد از مدل تکامل برای تولید شد همسان سازی با رعایت قوانین DTM. هدف همه اینها این بود که اتومبیل های تکامل در یک مسیر حتی بیشتر کار کنند. یک تغییر واضح در Evolution II کیت بدنه رادیکال (طراحی شده توسط پروفسور) بود.

تیره شدن شیشه های خودرو، فارغ از اینکه رنگ بدنه ماشی چه رنگی باشد، جلوه زیبایی به ظاهر خودرو می دهد که نسبت به تغییر عظیمی که در ظاهر خودرو به وجود می آورد بسیار ارزان تر از سایر تیونیگ های دیگر به حساب می آید.

کربن مونوکسید و هیدروکربن های حاصل از سوخت های نسوخته موجود در دود خودرو، از آلایندههای خطرناک هوا هستند. این کیت هدف آیرودینامیکی داشت – این تونل باد بود که برای کاهش کشیدن به 0.29 آزمایش شد و در عین حال نیروی رو به پایین را افزایش داد.

به نحوی که به جای سرمایهگذاری در طراحی و داخلیسازی خودروها، تنها محصولات شرکتهای خارجی را برای آنان به فروش رسانده و بدون انتقال درست فناوری، برندهای آنان را تقویت میکند. برای آن دسته از مشتریانی که حتی عملکرد بیشتری می خواهند ، یک گزینه PowerPack است که توسط آن طراحی شده است AMG با 18000 DM در دسترس بود.

با یک بال عقب قابل تنظیم بزرگ ، اسپویلر شیشه عقب و رینگ های آلیاژی 17 اینچی Evolution II. Evo I ، همانطور که نام گرفت ، دارای اسپویلر عقب جدید و قوس چرخ های عریض تری بود. از جمله این شباهتها باید به شکل کاپوت فایبرگلس، شکافهای مکش هوای جانبی و هواکشهای دوگانه حاضر در زیر چراغهای عقب اشاره کرد.

به این دلیل این قیمت را از جمله دلایل محبوبیت این موتورسیکلت برشمردیم که مگلی ارزانترین ۲۵۰ سی سی موجود در ایران در کلاس اسپرت است. در خودروهایی که از نوع توربوشارژ هستند، معمولا خراب بودن واشر پره های توربوشارژ سبب می شود که روغن موتور به وسیله این پره ها به داخل اگزوز وارد شده و بر اثر حرارت بالای اگزوز شروع به سوختن کند که در این صورت هم سبب تولید دود آبی از اگزوز خواهد شد.

ژیان مهاری، ژیان پیکاپ، رنو ۵ و رنو ۲ خودروهایی بودند که توسط سایپا تا سال ۵۶ تولید شدند. دوچرخه ورزشی آپریلیا RS 125 تولید سریال از سال 1992 و توسعه تکاملی مدل آپریلیا به Futura است. تغییرات اضافی منجر به بهبود جرم چرخشی ، سیستم روغن کاری بهبود یافته همراه با زمان بندی بهتر بادامک می شود.

این خودرو در سال 1990 با قیمت 136،720 DM خرده فروشی کرد. Evo II کمترین تولید را در بین مدل های سری 190 داشت و تولید آن از سال 1990 شروع شد و در سال 1991 به پایان رسید.

در مارس 1990 ، در نمایشگاه خودرو ژنو، 190 E 2.5-16 Evolution II نشان داده شد. باتری معیوب در بسیاری از خودرو ها، تنها چراغی که مربوط به سیستم شارژ و باتری است، همان چراغ دینام است و هشداری برای خرابی باتری دیده نمی شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *