اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

این بدان معناست که کار پاکسازی پس از آن بسیار کم است.بدست آوردن و حفظ قوس ، چیزی است که جوشکاران باتجربه می توانند به شما بگویند همیشه به این راحتی ها نیست ، مخصوصاً برای مبتدیان.ولتاژ گسترده Lincoln Electric دسترسی به “نقطه شیرین” که در آن قوس ایجاد و نگهداری می شود را آسان می کند.به همین دلیل حتی اگر مبتدی هستید ، جوشکاری با این دستگاه به هیچ وجه پیچیده نیست.بسیاری از جوشکارهایی که برای استفاده شخصی در نظر گرفته شده اند فقط برای فولاد نرم مناسب هستند.

و اگر شما یک خنک کننده از جریان رو به جلو با دست خود را با استفاده از یک بانک به طور منظم مارک دار، شما می توانید مقدار مناسب و معقول پول را ذخیره کنید.

برای تعمیر لوله های خروجی و سایر قطعات فلزی خودرو و تجهیزات کشاورزی مفید است.بسته به ولتاژ ورودی که استفاده می کنید ، 50 تا 140 یا 200 آمپر قدرت خروجی به شما می دهد.اگر از 110 ولت استفاده می کنید ، حد 140 آمپر است ، و اگر از 220 ولت استفاده می کنید ، محدودیت 200 آمپر است.Sungoldpower 200Amp MIG Welder که یک مدل ارزان است ، هیچ ویژگی فانتزی ندارد.به عنوان مثال ، هیچ صفحه LCD برای نمایش ولتاژ و آمپر وجود ندارد.

اگر سعی کنید آن را دنبال کنید دیوانه می شود. با این حال این گاز کاملاً بی ضرر نیست، زیرا همانطور که می دانیم کربن دی اکسید عامل اصلی گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی است.

دارای دکمه هایی برای تنظیم جریان جوش و سرعت تغذیه سیم است.قادر به انجام این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که دستگاه خود را در عملکرد خود تغییر دهید و با ضخامت های مختلف کار کنید.از قدرت می پرسید؟

این جوشکار کوچک قدرت کافی برای تامین تمام نیازهای خانه شما را تامین می کند. این به شما امکان سرعت می دهد ، بنابراین می توانید پروژه های خود را به سرعت انجام دهید.دستگاه کوچک فلزات زیادی از جمله هسته شار ، فولاد ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم را جوش می دهد.کنترل همه چیز در جوشکاری است.

در مورد فولاد ضد زنگ و سایر مواد سخت تر ، آنها عمدتا بی تأثیر نیستند.چیزی که واحد لینکلن را خاص می کند این است که عملکرد فوق العاده ای دارد حتی وقتی این مواد سخت را جوش می دهید.چرخه وظیفه خیلی روی من تأثیر نگذاشت.

باز هم ، سرعت و ولتاژ سیم به طور خودکار بر اساس ضخامت فلزی که جوش می دهید تنظیم نمی شود.مسئله دیگر این است که دفترچه راهنما کاملاً بی فایده است.

قابلیت حمل ، عاملی است که بسیاری از ما هنگام جستجوی جوشکارها آن را جدی می گیریم.اگر به واحدی نیاز دارید که بتوانید آن را به راحتی از مکانی به مکان دیگر ببرید ، مطمئناً Millermatic 211 Electric 120/240VAC باید در راس ملاحظات شما قرار گیرد.جوشکار به طرز شگفت آوری سبک است و اندازه آن نیز کوچک است.

آخرین مورد در این لیست جوشکار لینکلن الکتریک MIG است که حداکثر 140 آمپر قدرت جوشکاری را به شما ارائه می دهد.(مشاهده تصاویر بیشتر)چیزی که من را در مورد این واحد بسیار تحت تأثیر قرار داد این است که مقدار زیادی پاشش تولید می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *