اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. البته در موتورهای سیزده لیتری و شانزده لیتری ولوو تمام این قطعات به صورت فابریک نصب شده است. به طور کلی اگزوز وظیفه هدایت گاز خروجی از سیلندر دیزل را به سمت خارج فراهم می کند.

طرح پایلوت آن از سال آینده عملیات خود را آغاز خواهد کرد. برگه سبز گمرکی نشان دهنده آن است که دستگاه از مبادی قانونی وارد کشور شده و هیچ گونه مشکل مالیاتی و گمرکی ندارد.

البته با این تفاوت که فاصله چرخ های آن 12 سانتی متر کاهش یافته است. 8. استفاده از نوار لاستیکی دور درب کانوپی جهت کاهش صدای خروجی و عدم ورود گرد و غبار.

استفاده از این سازهها علاوه بر کاهش صدا به عنوان یک محافظ و پوشش سبب محفوظ ماندن دستگاهها از عوامل آسیب زای بیرونی مانند برف،باران، یخ زدگی در فصل زمستان و نفوذ گرد و غبار خواهد شد.

با انجام مواردی گه گفته شد بهراحتی میتوانید دلکو را تنظیم کنید. مسؤولان شركتها و مؤسسات حمل بار و رانندگان وسايل نقليه مكلفند مقررات خاص حمل مواد خطرناك را رعايت نمايند. ت ـ از دويدن، پريدن و ورود ناگهاني به سطح سوارهرو خودداري كرده و مراقب حركت وسايل نقليه باشند.

ساختار اصلی مبدل همانطور که از بیرون مشاهده می شود، یک ساختار محصور است که اغلب به شکل جعبه یا یک لوله بلند است. اما گاهی صدای بلند و غرش مانند که از اگزوز شنیده میشود مربوط به پوسیدگی و سوراخ شدن منبع اگزوز میباشد.

موتورهای دیزلی ولوو قابلیت کوپله شدن با تمام ژنراتورهای موجود در بازار را دارند البته بهتر است سایز هوزینگ موتور که با SAE شناخته می شود با ژنراتور یکسان باشد تا بدون نیاز به واسطه به هم کوپل گردند. به همین دلایل باید از کاتالیست استفاده کنید و البته استفاده از این قطعه طبق قوانین راهنمایی و رانندگی اجبار است و عدم استفاده میتواند منجر به جریمه شدن راننده خودرو شود.

سیستم اگزوز یک صنعت به حساب می آید؛ به طور مثال، در شرکت بنلی شما برای خرید یک عدد کیت اگزوز برای خودروی خود باید هزینه زیادی را متحمل شوید. علی صادقی بازیگر طنز با فیلم «بهترین تابستان من» پا به عرصه بازیگری گذاشت که در این فیلم نقش نوجوانی را داشت که به جنگ رفته بود.

فر تمام برق سینجر نیاز به انشعاب گاز ندارد. احتمالاً سوپاپ ها نیاز به تنظیم دارند و یا اهرم ها دارای گیر هستند.

ساسات گیر کرده است. دیزل ژنراتورهای ولوو دارای رادیاتور فابریک است بر روی موتور نصب است و تمام لوازم از جمله تلمبه تخلیه روغن، فیلترآبگیر، فلنچ اگزوز، کابل کن باس، فلنچ اگزوز و تلمبه گازوئیل داخل کارتن قرار دارد و بعد از نصب شاسی و کوپله بر روی موتور نصب می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.