اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

به کمک این آپشن، فر توکار می تواند بر اساس دستور پخت داده شده دمای مورد نیاز برای پخت را به طور خودکار تنظیم کند.

نگران نباشید. ما در سایت نقشینه دسته بندی مدل های فر توکار را به گونه ای قرار داده ایم که به راحتی بتوانید مدل مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

همانطور که گفتیم فر توکار سینجر را از نظر نوع انرژی مصرفی به دو دسته برقی، گاز و برق تقسیم می کنیم.

قیمت فر سینجر در این دسته از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. بهترین مدل فر آشپزخانه سینجر در سری Middle چیست؟ شاید با خودتان بگویید کدام مدل از این سری برای من مناسب است؟ همچنین می توانید رنگ فریمهای فلزی محصول را نیز خودتان انتخاب کنید.

شما می توانید این موضوع را در صورتی که دود سفید خروجی از اگزوز شبیه به بخار باشد تایید کنید.

2- سیلندر ها و موتور بسیار سرد است که در هنگامی که موتور گرم میشود بخاطر آب موجود در جداره سیلندر، بخار آب در خروجی اگزوز پدیدار میشود و بعد از مدتی ناپدید میشود . اغلب ماشینبازها به محض شنیدن صدای موتور یا نگاه به عقب ماشین، متوجه این قطعه میشوند.

این فر با دارا بودن چهار ولوم در پنل کنترل خود یکی از بهترین کنترل پنل ها را دارد. اگر میزان دما بیشتر باشد در این صورت ایسیو ، سوخت را غلیظ می کند که این امر به نوبه ی خود دردسرهایی دارد.

در ایران نیز شرکتهای خودروسازی از سال ۱۳۸۲ نصب کاتالیست را در خودروهای داخلی شروع کردند و پیش از این تاریخ اتومبیلها فاقد استاندارد بودهاند و به همین جهت آلایندگی این خودروها ۳۰ برابر بیشتر از سایر خودروها است و طرحی بر این اساس خروج خودروهای مدل ۱۳۸۲ به پایین در سازمان حفاظت از محیط زیست ارائه شدهاست.

بهتر است قبل از خرید فر با توجه به امکانات آشپزخانه و نوع نیاز به استفاده از فر تصمیم بگیریم کدام مدل برای ما مناسب است. لذا توجه به نیازها هنگام خرید به شما کمک می کند از خریدتان احساس رضایت داشته باشید.

از انرژی گاز و برق استفاده می کند. سیستم قطع کننده هوشمند در این فر و امکان انتخاب گاز یا برق به عنوان منبع سوخت از آیتم های خوب این مدل است. فر گاز و برق سینجر مدل FES11 را می توان به عنوان بهترین فر توکار سینجر در این دسته نام برد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.