اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

منوکسید کربن و گازهای مضر را به آب و کربن دی اکسید به عنوان یک گاز غیر سمی تبدیل می­کند و 90 % از آلودگی خودروها را کاهش می­ دهد.

اگر چنین موردی را در روزهای عادی سال مشاهده کردید، مطمئن باشید که خودروی شما دچار اشکال فنی شده است و باید به یک تعمیرکار نشان داده شود.

در اين شرايط مصرف خودرو بالا مي رود و بوي شديدي از اگزوز مشاهده مي گردد. در برخی موتور ها در رنج بالا به دلیل وجود دو سوپر یا توربوشارژ باید ۲ سایلنسر نصب گردد.

نکته: خرید غیر حضوری با توجه به بعد مسافت به راحتی انجام می گردد و با سفارش درخواست شما و واریز وجه سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور پس از ساخت برای شما ارسال می گردد.

از آنجا که بهترین و خوش قیمت ترین راه کار برای کاهش صدای ژنراتور ساخت خفه کن اگزوز می باشد باید دقت و یاداوری نمود که استفاده از سایلنسر های غیر استاندارد بدون مشبک و کانالهای داخلی سبب بوجود آمادن فشار برگشتی گازهای موتور گردیده و سبب کاهش راندمان موتور و کم کردن طول عمر آن می گردد.

شرکت بهسان دیزل نیز با استفاده از استاندارهای ساخت همچون طراحی طبق نمونه های اروپایی و استفاده از قطر ورق مناسب و عایق پشم سنگ سبب کاهش صدای ژنراتور و بهبود کارایی موتور دیزل می گردد.

این اگزوز به صورت تک جداره ساده و مخزن توخالی می باشد که در آن از طراحی خاص استفاده نشده و در واقع فقط صدای تولید شده در موتور وارد مخزن شده و از شدت کوبش صدای دیزل ژنراتور می کاهد و همچنین گازها و دودهای تولیدی از موتور دیزلی را به خارج هدایت می کند.

خاصیت دیگر پشم سنگ جلوگیری از خزوج گرما از سوپر سایلنسر می شود و لذا حرارت خروجی اگزوز را هم می کاهد.

این سایلنسر اگزوز در ابعاد 2،4،6،8،10 و … و پیشنهاد بهسان دیزل مشتریان این مدل سایلنسر می باشد. در زمان سفارش صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در تماس با بهسان دیزل چه مواردی را باید در نظر داشت؟

بر روی دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز به دلیل عدم زنگ زدگی و خوردگی نصب می گردد. گاید سوپاپ دچار هرزگی یا خوردگی شده و به راحتی روغن از اطراف آن نشت میکند . قطر دهانه اگزوز موتور و یا در صورتی که موتور مجهز به سوپر یا توربو شارژ باشد قطر دهانه آن باید اندازه گیری شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.