اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

آه کوتاهی کشیدم و مردمکهام رو به طرف عقربههای ساعت هدایت کردم؛ ساعت حوالی هشت شب بود و اوستا هنوز از توی اتاقش بیرون نیومده بود.

لبخند کوتاهی به این حس زدم و شاخه به شاخهی گلهای زرد و قرمز رز رو از کاور پلاستیکی جدا کردم؛ با حوصله توی گلدون کریستالی جای میدادمشون و از عطرشون مست میشدم که آهنگ تموم شد.

وقتی که این حال بهم دست میداد ندونم کاری زیاد میکردم به خاطر همین آهنگ ملایمی رو انتخاب کرده بودم که بتونم حواس دلم رو باهاش درگیر کنم تا بلکه در برابر شور و اشتیاقم ایستادگی کنم.

ما در شرایط بحران می توانیم تا سه شیفت کاری داشته باشیم. اینکونل یک سوپر آلیاژ است که در صنایع هوانوردی و هستهای کاربرد دارد. یعنی میشد که از واژهها برای من یه جملهی ناب و داغ احساسی بسازه و توی گوشم بخونه«دوستت دارم!

این همه سر و صدا ایجاد کردم، آهنگ گذاشتم و بارها هم صداش کردم ولی یکبار هم بیرون نیومد که ببینه چطور داشتم برای شب تولدش تدارک میدیدم.

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید اگزوز موتور سیکلت باید به آن ها توجه داشته باشید. سر اگزوز ها یکی از بهترین قطعات اسپرت کننده خودرو است که به عنوان یک گزینه اصلی در اسپرت کردن ماشین مدنظر است.

سپس دو لوله را که زایعات بود (در فرصتی که ایشان من را تنها گذاشتند) به هم جوش دادم که قابل قبول آقای حسین آبادی قرارگرفت .

چشمهام رو به طرفش سوق دادم که با نگاه متحیرش روبه رو شدم. لبهام و بههم فشردم و با دردی که داشت توی دلم سر باز میکرد، نگاهی به ظرافتی که برای چیدن میز شام به خرج داده بودم کردم و گلدون رو روی گوشهای از میز گذاشتم.

گلدونی که حالا داخلش رو از گل پر کرده بودم رو بلند کردم و با دنبال کردن افکارم گامهایی بلند به سمت میز سلطنتی که توی سالن قرار داشت راهی شدم.

طراحی تخم مرغی شکل، شیشه ی بزرگ جلو و ستون های کشیده A از نمای کناری، 206 را بزرگتر از آن چه که هست به نظر می رسانند. نمیدونم این پشم شیشه باعث میشه چی بشع دقیقا اما چن جا دیدم ک میگن باید بزاری البتع میگن ک جا لوله لوله اب کش مانند بزاری ک صدا کمتر میشه و منم میخوام مث موتور سنگین بشه پس لوله معمولی میزارم اما کدوم بهتره خالی یا حالع دوم؟

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *