اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

درصورتی که دستگاه اگزاست فن تهویه را میخواهید برای مدت طولانی در انبار نگهداری کنید حتما از کاور و روکش مناسب جهت حفاظت از متعلقات (بدنه ، پروانه ، قاب ، تسمه ها ، یاتاقان ، بلبرینگ ، شفت) استفاده نمایید.

2) این کارغیرقانونی است شما با انجام این کار به خود و محیط زیستتان خیانت می کنید. دلیلش این است که احتراق بهدرستی صورت نمیگیرد و بدسوزی (میس فایر) رخ میدهد. اگرچه چراغ های عقب این خودرو به صورت فابریک کارخانه LED است اما داخل آن در نمونه تیونینگ شده ما تغییر کرده و از نوارهای نئونی داخل آن استفاده شده است.

یک مبدل دارای طول عمر بسیار بالایی است، اما برای همیشه دوام نخواهد داشت و به سرویس دهی مداوم نیاز دارد. اما حاوي مقادير زيادي ناخالصي است. آتشفشان ها : آتشفشان ها مقادير زيادي ذرات جامد و گازهائي مانند دي اكسيد گوگرد و اشعه به بيرون پرتاب مي نمايند.

هیدروکربن ها : این ترکیب توسط بنزین اضافی که در موتور سوخته نشده، ایجاد می شود. مونوکسید کربن: مونوکسید کربن به عنوان محصول جانبی بنزین مطرح شده است و با سوختن بنزین ایجاد می شود.

این امر ناشی از افزاینده های روغن و سوخت است و در ناحیه مذکور و روی الکترود بدنه، ساختار خاکستر به مانند زغال نیم سوز می باشد.

در اصل از کاتالیزورها که فلزاتی مانند پلاتین هستند برای تبدیل ترکیبات خطرناک به مواد کم خطر استفاده می کند. یک کاتالیست کانورتور می تواند نود درصد گازهای سمی دودهای خروجی خودرو را تصفیه کند. عملکرد اصلی مبدل کاتالیزوری حذف ترکیبات بالقوه و خطرناک از گازهای خروجی قبل از بیرون آمدن آنها و انتشار در محیط است.

موتورسیکلت از جمله وسایل نقلیه عمومی پرتردد در شهرها و روستاها میباشد. از جمله پستانداران انسان ها هستند که در معرض این خطر بزرگ قرار میگیرند. تمام ناخالصي هائي كه در هواي استنشاق شده وجود دارد به سلامت انسان آسيب نمي رساند و اين بستگي به چند عامل دارد از جمله نوع ناخالصي و درصد آن در هوا.

ـ به موجب تبصره ماده 27 آييننامه صدور انواع گواهينامه رانندگي مصوب 9/11/1390 هيأتوزيران مندرج در همين مجموعه، نسخ شده است.

ماشینم پژو 405 xu7 مدل 96 است و نزدیک دوازده هزارتا کار کرده ! خرید مافلر دست ساز کار درستی است؟ در اکثر موارد کاتاليزور ناهمگن، کاتاليزور جامدي است که از تماس با آن واکنشگرهاي گازي يا مايع، متحول شده و در نتيجه اغلب عبارت “کاتاليست” براي ناميدن کاتاليزور ناهمگن به کار مي رود .

هرچند الان معاینه فنی ها در شهرستان ها به کاتا کاری ندارند. غلظت آلاينده ها در سطح زمين اساسا به اندازه و جهت باد و ميزان افت بستگي دارد. 23 – عبور یا توقف در مناطق و معابری که از طرف راهنمایی در ساعت معین ممنوع اعلام می شود .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *