اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

همچنین یک سری تخریبات در جاجرود و کن صورت گرفته است. فرارو- یک مرد چینی صاحب یک لامبورگینی لوکس اخیرا با پخش ویدئویی در شبکههای اجتماعی شهرت پیدا کرده است.

خودروی فراری، با صدای اگزوز قوی و بلندش باعث ترک خوردن و شکسته شدن شیشههای یک خانه شد که در ادامه ویدئویی کوتاه، از لحظه وقوع حادثه را مشاهده میکنید. طاها قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این جوان بوکانی به علت استنشاق گاز منواکسید کربن موتور ماشین روشن و دود اگزوز در داخل پارکینگ جان خود را از دست داد.

اگزوز در چه مرحلی نصب می شود ؟ برای همین هم پرسشهای فراوانی در این خصوص مطرح میشود که این محدودیتها تا چه زمانی ادامه دارد؟

قاسمی ادامه داد: بعد از گذشت نزدیک به سه ساعت خانواده متوجه می شوند که صدای ماشین روشن در پارکینگ شنیده شده وقتی وارد پارکینگ می شوند با جسد بی جان جوان مواجه می شوند.

با نگاهی به تاریخچه اتومبیل در ایران متوجه میشویم که صنعت خودرو سازی در ایران چندان قدیمی و دیرین نیست، اما از آنجا که ایران در بین کشورهای صنعتی جهان قرار ندارد این صنعت پس از صنعت نفت عنوان دومین صنعت بزرگ کشور را بر دوش میکشد.

محبوبترین اگزوز سازیهای محله صفا به ترتیب شامل اگزوز سازی تهران خودرو ، تعمیرگاه یدک سیکلت جوان ، تعمیرگاه حقیقت ، تعمیرگاه اتومبیل ، تعمیرگاه موتورسیکلت علی میباشد. به گزارش فرارو، این مرد فکر کرد که استفاده از اگزوز آتشین برای پختن سیخهای گوشت ایده خوبی است و تصمیم گرفت که این ایده احمقانه را با لامبورگینی آونتادور عملی کند.

امروزه در صنعت خودروسازی از کاتالیزورهای متفاوتی استفاده میکنند؛ این تفاوتها معمولا به دلیل سوخت مصرفی وسایل نقلیه میباشد. وی افزود: اعضای خانواده این جوان اعلام کردند که فرزند آنها ساعت 9صبح وارد پارکینگ شده تا ماشین خود را روشن و به سر کار برود.

در طول جداسازی از خاموش کننده، لازم است مجبور به حذف جذب داخلی داخلی از مسکن فایبر گلاس، پس از آن صدای اسکوتر کار با صدای بلند و تند و زننده (زنگ)، یعنی حلقه ها و تصحیح مورد مورد پرونده، و ظاهر دیگر به همان اندازه بهتر نیست.

روش دیگری که به منظور تغییر صدای اگزوز و افزایش آن مورد استفاده قرار می گیرد، نصب و استفاده از سیستم اگزوز مستقیم و سرتاسری است. این دختر آمریکایی که ۱۹ سال سن دارد پس از آزاد شدن سرش و انجام معاینات پزشکی برای اطمینان از سلامتی، توسط پلیس محلی به جرم مصرف نوشیدنی الکلی زیر سن مجاز بازداشت شد.

دختر جوان با این اقدام خطرناک سبب گیر افتادن ۴۵ دقیقهای سرش در لوله اگزوز وانت دیزل شد. این موضوع باعث خواب آلودگی و احساس خستگی مفرط شده و شخص دچار بیهوشی میشود. هنگام وارد شدن کربن مونواکسید به سیستم تنفسی شخص، بلافاصله با گلبولهای قرمز شخص ترکیب و باعث میشود اکسیژن کمتری به اعضای بدن برسد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *