اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

طرفداران شاسی یا کیس ، معمولاً یک فن اگزوز برای خروج هوای گرم از عقب و به طور اختیاری یک فن ورودی برای ورود هوای خنک به جلو ، با ورود پنتیوم 4 در اواخر سال 2000 متداول شد.

اگر هوای اطراف بسیار داغ باشد ، اجزای داخل کیس نمی توانند گرما را به طور مipثر دفع کنند. از آنجا که پنکه های کیس اغلب راحت ترین شکل خنک کننده در رایانه هستند ، پنکه های تزئینی به طور گسترده ای در دسترس هستند و ممکن است با LED های ساخته شده از پلاستیک واکنشی در برابر اشعه ماوراء بنفش روشن شوند و/یا با توری های تزئینی پوشانده شوند.

پنکه های کیس ممکن است به عنوان پنکه های ورودی قرار گرفته و هوای خنک تری را از جلو یا پایین شاسی به داخل (جایی که ممکن است روی قفسه های داخلی هارد دیسک کشیده شود) نیز بکشند ، یا فن های خروجی ، هوای گرم را از بالا یا عقب خارج کنند.

در مدل جدید درپوش موتور عریض تر شده و به جای خطوط برجسته در دو انتهای آن شاهد دو ورودی شیار مانندی از هوا هستیم که ضمن زیبایی، خنک كنندگي بهتر پیشرانه را به دنبال دارد. معمولاً از فن های متصل به اجزا در ترکیب با هیت سینک برای افزایش سطح تماس سطح با سطح هوا استفاده می شود و در نتیجه بازده خنک کنندگی افزایش می یابد.

از فن ها برای جابجایی هوا از طریق کیس کامپیوتر استفاده می شود. این دستگاه برای استخراج اگزوز جوش است. 4ـ درتقاطع راه آهن، هنگامي كه علائم الكتريكي يا مكانيكي يا پرچم قرمز يا صوت قطار نزديك شدن آنرا اعلام ميدارد يا دروازه عبور بسته شده يادرحال باز وبسته شدن است بايد لااقل درپنج متري علامت يا دروازه توقف كامل كنند تا قطار بگذرد وتقاطع براي عبور آزاد گردد.

سر و صدای خارج شدن مواد سوخته شده در موتور که با سرعت بسیاری از موتور خارج می شوند بسیار زننده و دلخراش است منبع توسط یک سری معابر و اتاقک هایی که با عایق فایبرگلاس روینگ ساخته شده است که این اتاقک ها به صورت هماهنگ ساخته شده اند و با تداخل صوتی باعث کاهش و کنترل صدای خروجی می شوند.

و کابين فعلا توي اين يک سال سر و صدايي نداره. خنک سازی فعال روی پردازنده ها در Intel 80486 شروع به کار کرد و تا سال 1997 در همه پردازنده های رومیزی استاندارد بود.

برای خنک کردن این اجزا ، از فن ها استفاده می شود تا هوای گرم شده را از قطعات دور کرده و هوای خنک تری را روی آنها بکشد. کاربر حتی می تواند این عملکرد را با اجزای خنک کننده اضافی تکمیل کند یا یک کنترل کننده فن دستی را با دستگیره هایی تنظیم کند که طرفداران را با سرعت های مختلف تنظیم می کند.

کنترل فن همیشه یک فرآیند خودکار نیست. BIOS رایانه می تواند سرعت سیستم فن داخلی را برای رایانه کنترل کند. اول آن که خدمات پس از فروش بسیار مناسبی به شما ارائه می دهند زیرا تمام قطعات تولید داخل هستند و می توانند در صورت بروز مشکل و خرابی آن را برای شما تعمیر کنند و دوم قیمت مناسب این محصولات است که قطعا با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و ارز خرید از محصولات داخلی بسیار به صرفه تر برای مشتریان است و سوم اینکه شما با خرید یک محصول تولید داخل به رونق چرخه اقتصادی کشور و هم چنین تولید اشتغال کمک می کنید که این امر هم بسیار خداپسندانه می باشد .

من تمام تلاش خود را کردم تا مدلهای مقرون به صرفه را نیز ارائه کنم که کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.نظرات را مرور کنید و ببینید کدام مورد مورد نظر شما را دارد.اگر اهل تفریح یا مبتدی هستید ، نیازی به خرید مدل با بیش از هزار دلار نیست.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *