اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

منیفولد خروجی دود، لوله های رابط، لوله اگزوز، منبع صدا خفه کن و لوله پخش کننده دود از قطعات اصلی تشکیل دهنده اگزوز هستند. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی دولوکس کار، ارائه دهنده انواع قطعات خودرو و اگزوز 206 با پوسته آلومینایز می باشد.

اما در انتهای این مطلب خواهشمندیم در انتخاب نوع و مدل سیستم اگزوز خودرو خود دقت کنید چرا که ; محققان دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس گفتند که نتایج اولیه مطالعه آماری آنها بر روی کودکان ذکر شده در ثبت سرطان کالیفرنیا متولد سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۷ نشان داد که آلودگی ترافیک ممکن است با ۵ تا ۱۵ درصد افزایش در احتمال بروز برخی سرطان ها.

آخرین روز کار آموزی با لیست برداری از تمام مجله هایی که (تعداد آنها هم کم نبود) در آرشیو فنی کارخانه موجود بودند به پایان رساندم . همچنین باید فشار منفی در آن به میزان قابل قبول برسد. مخزن های بزرگ برای موتور سیکلت های کوچک تک و یا 2 سیلندر اصلا مفید نیست و می تواند باعث خفگی سیلندر ( پیچیدن دود و ایجاد فشار سرد در موتور ) شود و موتور شما مکررا خاموش شده و بعد از 10 دقیقه روشن شود ( تا خارج شدن آهسته دود از اگزوز به صورت طبیعی ) .

اگزوز دبل: این نوع اگزوز از پرمصرف ترین اگزوز در صنایع خودروسازی است. اگر می خواهید اثرات بیانگر بیشتری را در صدای زمان رو به جلو داشته باشید، راه دیگری برای ایجاد یک صدا خفه کننده وجود دارد، که در آن ما نیز به من بیشتر می گویم.

لنت ترمز جلو پژو 405 -سمند و پرشیـا -KALE … رانندگان موظفند در هر حال به طور كامل به جلو توجه داشته باشند. اگزوزهای دوطرفه: مشابه اگزوز دبل معکوس هستند که لوله های خروجی اگزوز از طرفین اتومبیل جایگذاری شده اند، اما هرچند که این نوع اگزوز اسپرت است، اما به دلیل بالابردن مصرف سوخت به هیچ وجه در بین خودروسازان به محبوبیت نرسیدند.

پس تا الان به اهمیت منبع و مخزن اگزوز پی برده اید . و یا تا به حال موتور سیکلت هایی را دیده اید که صدای بسیار زیاد در سرعت های کم و پایینی دارند ؟ مجموعه ای از سر اگزوز های اسپرت در مدل های مختلف و طرح های متفاوت موجود و قابل مشاهده اند.

برای آگاهی از قیمت اگزوز می توانید با این مجموعه در تماس باشید و از کارشناسان واحد فروش قیمت ها را استعلام فرمایید. تبصره 2 ـ بديهي است مفاد ماده (8) بايد در اين موارد مدنظر قرار گيرد. در نتیجه تعمیر کاتالیزور این عمل ضایعاتی را شامل می شوند که یکی از آن ها خاک کاتالیزور است.

در برخی خودروهای امروزی از لوله های اگزوز چند لایه فولادی ضدزنگ استفاده می­شود، لوله های دو لایه، یک لایه درون لایه دیگر قرار دارد و در لوله های سه لایه، یک لایه پلاستیکی بین دو لایه فلزی قرار دارد، هر دو نوع لوله می توانند شدت صدای گاز خروجی را به نحوه مطلوبی کاهش دهند.

پس حتما باید محصولی را انتخاب کنید که نوع صدای خروجی آن به هنگام روشن کردن ماشین و همچنین گاز دادن آن بسیار برایتان گوش نواز باشد. برای انتخاب نوع مناسب خود، بایستی به هنگام خرید به صدایی که موقع روشن شدن خودرو شنیده می شود، توجه کرد.

هدف از این صفحه در فروشگاه آنلاین یدک یار، “خرید منبع اگزوز پژو 206” تیپ 5 است. در شرایط کنونی شاید برای خیلی از افراد رفتن به بازار و خرید منبع اگزوز امری بسیار دشوار باشد و نتوانند آن را تهیه کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *