اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

هنگامی که مخزن سوخت را دوباره پر می کنید ، از تماس فلز به فلز بین نازل پرکننده و مخزن سوخت جلوگیری کنید تا از جرقه ها جلوگیری کنید. اتصال سرریز از مخزن سوخت به لوله تخلیه – این مورد لازم است به گونه ای باشد که سرریز در حین پر کردن مخزن باعث ریزش مایع در دیزل ژنراتور نشود.

انژکتور سوخت – انژکتور یا فارسونگا سوخت مایع را اتمی می کند و مقدار لازم سوخت را درون محفظه احتراق موتور اسپری می کند.

جداکننده آب از سوخت / فیلتر سوخت – این ماده آب و مواد خارجی را از سوخت مایع جدا می کند تا سایر اجزای تولید کننده را از خوردگی و آلودگی محافظت کند. در مورد واحدهای ژنراتور کوچک ، مخزن سوخت بخشی از شاسی ژنراتور است یا در بالای کانوپی ژنراتور سوار شده است.

مخزن سوخت معمولاً از ظرفیت کافی برای کارکرد ژنراتور به طور متوسط 6 تا 8 ساعت برخوردار است. لازم به يادآوري است كه در اين گزارش از روش تست و اندازهگيري آلايندههاي مختلف صحبتي نشده است؛ و فقط در جداولي جداگانه مقادير آلايندهها و ميزان مصرف سوخت، قبل و بعد از تنظيم داده شدهاند.

لوله تهویه مخزن سوخت – مخزن سوخت دارای لوله تهویه جهت جلوگیری از ایجاد فشار یا خلاء در حین پر کردن و زهکشی مخزن است. پمپ سوخت – پمپ، سوخت را از مخزن اصلی ذخیره سازی به مخزن روزانه منتقل می کند.

این باعث تولید جریان متناوب جریان (AC) از ژنراتور می شود. 3. طراحی بدون ذغال- یک ژنراتور که از ذغال استفاده نمی کند نیاز به نگهداری کمتری دارد و همچنین باعث ایجاد برق دقیق تری می کند. روتور یک میدان مغناطیسی متحرک در اطراف استاتور ایجاد می کند ، که باعث ایجاد ولتاژ بین سیم پیچ های استاتور می شود.

تغییرات زیادی در اجزای زیر پوست مانند ترمز و سیستم تعلیق ایجاد شد. در بسیاری از موارد می توان مشکل را در سیستم سوخت رسانی عیب یابی کرد. همانطور که از نام آن پیداست ، این مؤلفه ولتاژ خروجی ژنراتور را تنظیم می کند.

با جابجایی به سمت نمای جانبی اکس6؛ مهمترین ویژگی این محصول یعنی شیب تند سقف و خط شانه قوی آن چشمان مخاطب را به شدت مشغول خود می کند. حال که به طور خلاصه وظایف اگزوز خودرو را مطالعه کردیم، می توانیم به بخش های بعدی مبحث، یعنی علائم خرابی اگزوز و زمان تعویض آن بپردازیم.

3/920/000, 3/040/000, 3/040/000, 2/720/000, تعمـیر کامل موتور, 1. 2/720/000, 2/ 240/000, 2/400/000, 2/080/000, تعویض رینگ موتور و یـاتاقان متحرک با تعمر… محفظه های پلاستیکی با گذشت زمان تغییر شکل می یابند و باعث می شوند قسمتهای متحرک ژنراتور در معرض دید قرار گیرند.

این باعث افزایش ساییدگی و پارگی و از آن مهم تر ، برای کاربر خطرناک است. من در ابتداي خريد اين مشکل رو داشتم و در نمايندگي تعميراتي شد که حالا مهم نيست ولي در سه سال اخير مشکل روغن ريزي کامل حل شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *