اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

طراحی ایرودینامیک این بادگیر عملا از نیروی باد که از روبرو میوزد کاسته و آن را به بالای سر هدایت میکند؛ زیبایی رابط بازویی که از جنس آلیاژ آلومینیومی است کاملا در معرض دید قرار دارد.

این کاور محافظ دست که با فرایند فلزکاری آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است هم زیبا است و هم بادوام. تکیهگاه دست و نوار نگهدارندۀ عقب، و دنبالۀ پائینی تماما از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. مخزن سوخت دارای یک جداره داخلی گالوانیزهشده است و ظرفیت آن افزایش یافته است افزایش ظرفیت مخزن سوخت (به 19 لیتر) و افزایش دوام آن، تجربه دلپذیرتری را از سواری با این موتورسیکلت برایتان به ارمغان میآورد.

جداره بیرونی منبع اگزوز که از جنس فولاد ضدزنگ است و طراحی هوشمندانه قسمت داخلی برای عایقسازی حرارتی، مانع از داغ شدن بیش از اندازه لوله اگزوز در سفرهای طولانی میشود. اما انجام این کار امری غیر استاندارد و خلاف قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است به همین دلیل افراد نمی توانند با میل شخصی خود اگزوز خودرویشان را تعویض نمایند.

گفتنی است ب ام و اخیرا برای پوشش فضای داخل کابین محصولات خود استفاده از سنساتک را نیز در نظر گرفته که این پوشش از مواد بازیافتی و الیاف پشمی تولید می شود.

بخش لوله خروجی دو جداره: این لوله برای حذف عرق خالص از جاروبرقی طراحی شده است که از طریق انحنای مخروطی پایین به داخل آن هدایت می شود. اینها در کنار یکدیگر یک صفحه بزرگ را شکل میدهند که زین در میانه آن جای دارد.

این ویژگی در کنار وزن بالای خودرو سبب شده تا حداکثر شتاب جانبی قابل تحمل برای چارجر RT در حدود 0.85 G اعلام شود که به شکل اعجاب آوری نزدیک به شتاب جانبی ب ام و سبک تر و خشک تر است.

بعضی از شرکتها گیربکس های دارای 5 یا 6 دنده بر روی موتور سیکلتهای معمولی داخل شهری طراحی میکنند، که این امر به این جهت است که اگر شخصی تمایل داشت با سرعت و شتاب بالاتری رانندگی کند بتواند با افزایش حجم سیلندر ( برای مثال افزایش حجم از 200 سی سی به 250 سیسی ) در دنده 5 یا 6 حدود 5 الی 10 درصد سرعت و شتاب را افزایش دهند.

ماده 65 ـ ترمزهاي يدكها به استثناي يدك سبك بايد داراي شرايط زير باشند: الف ـ ترمز پايي كه قادر باشد سرعت وسيله نقليه را به هر صورتي كه بارگيري شده و در هر شيبي كه باشد كاهش داده و آن را به طور سريع و مؤثر و با ايمني متوقف سازد.

3. زمانی که موتور زیر فشار بار قرار دارد آن را خاموش نکنید. با این طراحی، مشکل افتادن بار و بندیل در دستاندازها به کلی رفع گردیده است. کاربر میتواند از میان چهار تِم اینترفیس این صفحه سنجشگرها یکی را انتخاب کند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 – مجله . دفترچه راهنمای موتورسیکلت اسکوتر ویگو TVS Wego – کسب و کار دفترچه راهنمای سرویس,نگهداری,تعمیر و تنظیمات موتورسیکلت اسکوتر ویگو TVS Wego.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *