اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

جداره بیرونی منبع اگزوز که از جنس فولاد ضدزنگ است و طراحی هوشمندانه قسمت داخلی برای عایقسازی حرارتی، مانع از داغ شدن بیش از اندازه لوله اگزوز در سفرهای طولانی میشود. برای توضیح بیشتر که این کار چگونه صورت میگیرد باید گفت: هنگامی که یک موج وارد منبع اگزوز میشود بخشی از آن وارد محفظه و بخشی بازتاب مییابد، موجی که وارد محفظه میشود به دیوار منبع برخورد نموده و به طرف خارج سوراخ بازتاب میشود.

اگر دلکو تنظیم نباشد، پیشرانهی خودرو لرزش دارد و بد کار میکند و درضمن گازهای خروجی از اگزوز بسیار تیره هستند. همانگونه که ادامه اشاره شده است، از کاتالیزور فلزات بسیار باارزشی استخراج می­ شوند، محققان به این نتیجه رسیده ­اند که این فلزات بسیار گران­بها می­ باشند و در صنعت نفت به کار گرفته می­ شوند.

چراغ جلوی LED چهار-عدسی که توان آن به 30 وات میرسد میتواند مسافتی بسیار طولانی را در شب روشن کند. در سرعتهای مطلوب ، دمپر خروجی را برای جریان مستقیم باز می کند و موتور به دلیل افزایش تهویه سیلندرها حداکثر گشتاور را ارائه می دهد.

شمع معیوب: شمع معیوب نمیتواند در زمان احتراق به درستی عمل کند و گازهایی که از احتراق ناقص به وجود میآیند به سمت اگزوز میروند که در اثر حرارت بالای اگزوز، انفجار رخ میدهد. مجموعه تولیدی پیاصنعت می کوشد تا با بهره گیری از این روش بتواند ، نگرش ها نسبت به محصول ایرانی را تغییر داده و مصرف کنندگان را به استفاده از محصول ایرانی ترقیب کند.

در خودروهایی که رینگ اسپرت دارند این تفاوت به راحتی قابل دید است. به این ترتیب تعداد کل چراغهای راهنما در بالا و پایین به چهار عدد میرسد. طراحی ایرودینامیک این بادگیر عملا از نیروی باد که از روبرو میوزد کاسته و آن را به بالای سر هدایت میکند؛ زیبایی رابط بازویی که از جنس آلیاژ آلومینیومی است کاملا در معرض دید قرار دارد.

بادگیر در این محصول زونتس به صورت الکتریکی و توسط دکمههای کنترلی روی فرمان، باز و بسته می شود. با این حال،سیاسیت های شرکت بهمن در قیمت گذاری این خودرو باعث شد تا بسیاری از افرادی که به فکر خرید دیگنیتی بودند، به دلیل قیمت بالا، نتوانند این کراس اوور جذاب را خریداری کنند.

این تپش ها در هوا با سرعت صوت حرکت می کنند. مخزن سوخت دارای یک جداره داخلی گالوانیزهشده است و ظرفیت آن افزایش یافته است افزایش ظرفیت مخزن سوخت (به 19 لیتر) و افزایش دوام آن، تجربه دلپذیرتری را از سواری با این موتورسیکلت برایتان به ارمغان میآورد.

وي گفت: براي ساخت اين تراکتور، 155 ميليون ريال اعتبار از محل اعتبارهاي دبيرخانه بند دال ماده 45 ، تامين شده است و پيش بيني مي شود تکميل آن دو سال و نيم ديگر طول بکشد.

در دو طرف چراغ جلو دو چراغ راهنمای اضافه جای داده شده است. اینها در کنار یکدیگر یک صفحه بزرگ را شکل میدهند که زین در میانه آن جای دارد. چشمک زدن این چراغها با وجود همه چراغهای دیگر به خوبی به چشم میآید و راکب میتواند مطمئن باشد که رانندگان سایر وسایل نقلیه آن را میبینند و حواس خود را جمع میکنند.

چراغ موقعیت جلو چنان طراحی شده است که تابش آن انکساری باشد. عیب-کیلومتر دیجیتال-سوییچ اموبلایزردار-لاستیک جلو عقب خارجی قيمت:۲۷ شماره …

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *