اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

مبحث بعدی اینه که کاتالیزور بسته به نوع و حجم و طراحیه اون میتونه عملکردهایی متفاوفتی داشته باشه ولی در کل خاصیت همشون اینه که خیلی سریع گرمای محیط رو جذب میکنن و با سرعت کمتری حراراتشون میاد پایین در این موتور بعلت داشتن 2 جداره و استفاده از نوع فویلی که نوعی فلز و از الیاژهای گرون قیمت هم هستش این کار به خوبی انجام شده.

به این معنی که در سرعت بخشیدن به فرآیندها کمک می کند و در پایان هیچ تغییری در آن رخ نمی دهد.

جزئیات بیشمار موجود در بدنه خودرو میتوانند توجه شما را به خود جلب کنند. کاتالیزور BMW جزو اجزای حیاتی این خودرو به حساب می آید، زیرا آلایندگی خودرو را تا اندازه زیادی کاهش می دهد، اما برای اینکه کاتالیست بی ام و کارایی خود را حفظ کند، باید به صورت دوره ای سرویس شود.

یکی از قطعات مهم خودرو که جز استانداردهای آلایندگی محسوب شده، و در بسیاری از کشورها جز الزامات اجباری و ضروری خودروها به شمار می رود کاتالیزور نام دارد. فروش و ارسال انواع لوازم یدکی و قطعات ماشین ام وی ام 530 به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.

بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو ما اوزجینال می باشد. با خرید لوازم جانبی ام وی ام 530 در جشنواره و قرعه کشی های ماهانه ما شرکت کنید و برنده جوایز ویژه شوید. از کاتالیست های بازیافت شده در صنعت نفت، بیش­تر برای افزایش کیفیت اکتان بنزین و تولید هیدروژن استفاده می کنند، در واقع فلز پلاتین بسیار پرکاربرد می­باشد و خاکی که از کاتالیست به وجود می ­آید، برای کسب درآمد و خودکفایی اقتصادی بسیار باارزش است.

کاهش کیفیت سیستم سوخت همواره برای کاربران خودرو نگرانیهایی را به دنبال داشته است. این اتفاق منجر به افزایش آلایندههای خروجی، افت قدرت موتور، افزایش مصرف سوخت و افزایش دمای موتور میشود. با توجه به آلاینده­های موجود در گازهای خروجی از موتور، هدف تبدیل گازها از طریق واکنش اکسایش و کاهش در کاتالیست­ها به مواد کم ضرر و یا به طور عمده بی ضرر برای محیط زیست و موجودات زنده می­ باشد.

اگر مدت زمان زیادی است که کاتالیست خودروی خود را تعویض نکرده اید باید بدانید که عملکرد آن در تبدیل گازهای پرخطر به بی خطر بسیار ضعیف شده است و امکان رد شدن آن از تست های معاینه فنی بسیار بالا است.

حقیقت این است که اگر دستتان را جلوی دماغتان بگیرید؛ نمیتوانید راحت نفس بکشید! هر یک از سیستم های ما پیشنهاد شده است با استفاده از نیمکت های جریان و dynos برای تعیین بهترین راه برای کاهش محدودیت و بهبود جریان اگزوز، برای قدرت بیشتر طراحی شده است.

درجه دو: اگزوز و بدنه ماشین، بشکه، کمد و بدنههای بزرگ با هر ابعاد و توری مرغی. ما با فروش لوازم یدکی اصل باعث افزایش عمر خودرو شما می شویم. انتخاب این وسیله نیز همچون دیگر لوازم جانبی خودروها کاملا سلیقه ای است و افرادی که تمایل به شنیدن صدای مطلوب ماشین خود به هنگام گاز دادن، دارند می توانند از انواع مختلف سر اگزوز ها استفاده نمایند که ما در ادامه به معرفی تعدادی از برترین آنان برای شما خودروبازهای عزیز پرداخته ایم.

بنابراین گرفتگی بیش شبکه ها هم، موجب خرابی کاتالیزور و هم عامل کاهش راندمان موتور خواهد شد. بسیاری از دارندگان کامیون تمایل دارند از نگهداری لوله اگزوز غفلت کنند ، بنابراین به دلیل خرابی لوله اگزوز بسیار آسان است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *