اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

اما ما فقط از قلع خالص برای لحیم کردن دستگاه گل سرخ و عرق استفاده کردیم تا خریداران از محصولات ما راضی شوند. نکته قابل توجه در ساخت محصولات مرتبط با مواد غذایی ، مواد مورد استفاده در ساخت آن است.

دیگ جوشکاری مس: این دیگ به عنوان مخزن دستگاه عمل می کند و در این قابلمه که آب می ریزیم ، گیاه مورد نظر خود را قرار داده و روی شعله می گذاریم.

همه وسائل نقلیه دارای خنک کننده هستند، اما سرب گیر اگزوز فقط در مورد برنامه های خاص استفاده می شود، معمولا اتومبیل های لوکس یک صدا خفه کننده دارای یک محفظه بیضی یا استوانه ای با ورودی و خروجی است که می تواند آن را به سیستم اگزوز وصل کند از این وسیله استفاده می کنندو قطعات سرب گیر ساخت مشابهی دارند و معمولا در عقب خودرو قرار می گیرند.

هنگامی که اتومبیل روشن می باشد به دلیل انفجار های مکرر دمای آن به بیش از 800 درجه سانتیگراد می رسد و اگر این درجه حرارت به این بالایی درون موتور نگه داشته شود.

دلیل وجود لوله دو جداره این است که عرق اگزوز در حد امکان خنک می شود تا هم بخار فشار قوی کنترل شود و هم محصول عرق از کیفیت بهتری برخوردار باشد. مخروط تقطیر: داخل این قسمت به شکل مخروط طراحی شده است ، به گونه ای که وقتی بخار گرم از جوش آمدن مخلوط گیاه و آب به این قسمت برسد ، به آب تبدیل می شود و از طریق انحنای پایینی لوله لوله خروجی دو جداره وارد می شود.

برای جلوگیری از زنگ زدگی و همچنین جلوگیری از بو کردن عرق ، دیگ بخار از آلومینیوم ساخته شده است که دارای ضخامت مناسبی است. ادبلو دارای چگالی برابر با ۱۰۸۹ کیلوگرم در متر مکعب در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد میباشد.

برخی از نمونههای آنها دارای جعبه دنده اتوماتیک هستند و مانند یک دوچرخه یا اسکوتر برقی حرکت میکنند و بدون هیچ مشکل و چالشی میتوان بهوسیلهی آنها یک رانندگی آسان، را تجربه کرد. همانطور که می دانید قلع فلزی نسبتاً گران تر از سرب است ، در سایر کارگاه های مربوط به لحیم کردن چنین محصولاتی از سرب خالص یا آنها برای کاهش هزینه های ساخت و ساز از ترکیبی از سرب و قلع استفاده می کنند ، همچنین می دانید که سرب ماده ای مضر و سرطان زا است.

ولتاژ DC خروجی شارژر باتری برای هر سلول 2.33 ولت است که ولتاژ سنج دقیق برای باتری های اسید سرب است. موتور ممکن است خیلی داغ شده باشد.

در سیستم الکترونیکی کنترل موتور مشکلی ایجاد شده است. یکی از دلایل داغ کردن موتور اتومبیل کم بودن خلاصی سوپاپها است.

ادبلو حساسیت و تحریک پوستی ایجاد نمیکند فقط کافی است ناحیه آغشته شدن به مایع ادبلو با آب و صابون شسته شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *