اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

در سیستم دوم، گونیگزگ مسیر اگزوز را به دو قسمت تقسیم کرده است و دو مسیر مجزا وجود دارد: در مسیر اول، توربوشارژر و پس از آن مبدل کاتالیست وجود دارد و در مسیر دوم نیز، پیشکاتالیزور نصب شده است.

برای این منظور این شرکت با دارا بودن 5 لیسانس معتبر جهانی محصولات خود را در قالب مبدل های کاتالیستی و مجموعه اگزوز عرضه می دارد همچنین این شرکت استاندارد یورو 4 را ارتقا داده و با الزامات سیستم EOBD به خودروسازان ارایه می کند.

به این شکل می توان با استفاده از روشی سریع و قابل اعتماد قطعات خودرو را تولید کرد. از پشت پردهی اشک به تفنگ توی دستم نگاهی کردم و با خشونت پرتش کردم و پر سر و صدا زجه زدم.

با خشونت به سمتش قدم برداشتگ و یقهی پیراهن سفیدش رو در مشتم فشردم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

گازهای اگزوز توسط ژنراتور از هر نوع موتور دیزلی یا گازوییلی خارج می شوند و شامل مواد شیمیایی به شدت سمی بودند که نیاز دارند بطور مناسبی مدیریت شوند. بنابراین میتوان اتومبیل شما را در خیابان به عنوان یک وسیله نقلیه با کارایی بالا و پرکاربرد شناسایی کرد.

اگر از نقاط جک زدن خودرو آگاه نبوده یا مطمئن نیستید، به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید و نقاط مورد نظر را بیابید.

جملهی «باز هم یکی دیگه» در ذهنم تاب خورد و من رو به زانو انداخت! چون خودم بودم که این مسیر رو برگزیدم، درحالی که به عواقبش آگاه بودم ولی حالا چرا پشیمونم؟ پس از چند لحظه از جنازه ی مهراد فاصله گرفتم و شوکه به اطرافم خیره شدم.

مانیفولد دود وظیفه دارد دود را از سوپاپهای خروجی گرفته و به لوله اگزوز انتقال دهد. همچنین فولادهای زنگ نزن که در ساخت مخازن سبک تر و با ظرفیت بیشتر با همان وزن کاربرد دارند، کاهش مصرف سوخت و در نتیجه کاهش دی اکسید کربن را موجب می شود.

دود سياه به علت زياد بودن ميزان سوخت مصرفي وارده به ديزل: در اين حالت احتمالا پمپ و انژكتور تنظيم نيست و با تنظيم مجدد پمپ و انژكتورها این مشکل رفع میشود.

از طرف دیگر بنلی ۲۵۰ دو سیلندر دارای اگزوز کوتاهتر است که تا قسمت ابتدایی چرخ عقب امتداد یافته و به صورت آلومینیوم رنگ درآمده است. از اون روز بود که تصمیم گرفتم یه کوه بسازم تا ازش برم بالا و خواستههام و لمس کنم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *