اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

البته از دیگر مزایای منابع صاف باید به امکان ایجاد بکفایر و رفع مشکلات یاتاقانهای اگزوز اشاره کرد – چرا که یاتاقان به کلی حذف خواهد شد. دور موتور بالاتر ، در حالی که میله های میله ای ، یاطاقان and ها و کلاهک های یاتاقان به اندازه استاندارد کاملاً محکم و بدون تغییر بودند ، مشخص شد.

نسخه جاده ای موتور با کاهش اندازه پورت ورودی و اگزوز ، پروفیل های مختلف میل بادامک ، عدم تنظیمات مخزن خشک و بوش K-jetronic جایگزین تزریق سوخت ویژه Kugelfischer پیکربندی شد. این ماده از آلیاژ سبک با استفاده از فرآیند ریخته گری منحصر به فرد Coscast ساخته شده و همراه خود آورده شده است میل بادامک دوتایی و چهار سوپاپ در هر سیلندر، به معنی 16 دریچه در کل که “بزرگترین دریچه ای است که می تواند عملاً در محفظه احتراق جای گیرد”.

سه اتومبیل که فقط کمی از نظر زیبایی تغییر کرده اند ، در اوت سه رکورد جهانی ثبت کرده اند مرکز آزمایش ناردو در ایتالیا ، با ثبت سرعت متوسط ترکیبی 154.06 مایل در ساعت (247.94 کیلومتر در ساعت) در بیش از 50000 کیلومتر تحمل آزمون ، و ایجاد دوازده رکورد بین المللی استقامت.

کاتالیزور قطعه ای است به منظور کاهش آلایندگی هوا، که بین موتور خودرو و اگزوز بسته می شود و بهترین نسبت سوخت به هوا را تنظیم می کند و جلوی خروج سریع گازهای سمی را نیز می گیرد.

برای پیچ و مهره های خود سوراخ کنید و صفحه را بین سر پیچ ها و فلنج منیفولد نصب کنید ، سپس زبانه ها را به پایین روی سر پیچ ها بچرخانید تا چرخش نداشته باشد. این قطعه برنامه نویسی شده می تواند دریچه ورود هوا و میزان پاشش سوخت را کنترل کند و به صورت چشم گیری بر قدرت و توان موتور تاثیرگذار می باشد که می توان با تعویض و بهتر نمودن این قطعه و استفاده از چیپ ست های حرفه ای و اسپرت تر، قدرت و توان موتور را افزایش داد.

یک کولر روغن نصب شده بود تا اطمینان حاصل شود که خنک سازی روغن کافی برای استفاده اجتناب ناپذیر از مسیرهای بسیاری از این خودروها مورد استفاده قرار گرفته است.

محصولات تولیدی این مجموعه برای خودرو های این گروه ، شامل اگزوز پژو 206 و اگزوز پژو 405 بوده و متناسب با تولیدات دیگر این گروه خودرو سازی در ایران گروه پیا صنعت آمادگی تولید سایر محصولات را نیز دارد.

نسبت فشرده سازی نسبتاً کمتری نسبت به اتومبیل های مشخصات آمریکایی (9/7: 1 به جای 10/5: 1) وجود دارد و در 167 اسب بخار (125 کیلووات ؛ 169 اسب بخار) در 5800 دور در دقیقه و 162 پوند (220 نیوتن متر) در 4،750 درجه بندی شدند.

فقط در مدل های 2.5-16 و Evolution I موجود است ، AMG Power Pack اختیاری قدرت را به 224 اسب بخار (167 کیلووات ؛ 227 PS) در 7200 دور در دقیقه و گشتاور را به 181 پوند (245 نیوتن متر) در 5000 دور در دقیقه افزایش می دهد ، در حالی که فشار می دهد حداکثر سرعت تا 250 کیلومتر در ساعت (155 مایل در ساعت).

با روشن شدن پیشرانه، میتوان آوای گذر هوا از مسیر پیشرانه تا اگزوز را با بهترین کیفیت لمس کرد. سومی خاطره سالهای دور را با گذاشتن عکسی از کرسیهای قدیمی و لحافهای چهل تکه مادر بزرگها پاس داشته است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *