اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

مدیر کل وب سایت مهندس یار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی اطلاعات فنی مهندسی در کشور روزانه میزبان هزاران دانشجو و مهندس رشته های گوناگون می باشد. علاوه بر محدودیت های نظام رانندگی کشور در دودی کردن شیشه ها، باز افرادی هستند که علاقه شدیدی به دودی کردن شیشه های خودروی خود دارند.

باید پشت فرمان – به نظر می رسد که شما نمی خواهد مدیریت، Sportbike با، و کارگران جاده های معمولی. شما می توانید سیستم اگزوز اتومبیل استوک را که همراه با وسیله نقلیه شما است ، ارتقا دهید. برای رانندگی در مسیر نیز بسیار راحت است – این فرود حس اعتماد به نفس در کنترل از دوستان دو چرخ حفظ می کند، که به راحتی اجازه می دهد تا شما را به مانور تیز.

تا پیش از 1960 آلاینده های تولیدی خودروهای سواری مورد کنترل قرار نمی گرفت. کلاچ عمل هموار، به طوری که بدون خستگی راننده در مچ دست، به عنوان مدل های ورزشی که در آن تماس انتقال است بسیار سخت تر است.

زیرا در صورت ادامه خروج دود آبی و سهل انگاری راننده نسبت به این مساله سبب آسیب دیدن جدی برخی از قطعات داخل موتور می شود که هزینه های بالایی را برای تعویض آن قطعات به دنبال خواهد داشت. پس وقت را قایق های موتوری خرید با لغزنده دخالت نمی کنیم.

آن را به راحتی از طریق شهرستان و بزرگراه سوار. برای انجام این کار را به راحتی حذف صندلی مسافر، و به جای آن نصب یک پوشش پلاستیکی برای مطابقت با رنگ پایه از موتور سیکلت.

بسیاری از طراحی عالی “کاوازاکی 250 نینجا”، که، با توجه به قیمت آن اشاره کرده اند، دستیابی به موفقیت است.

با این حال، این یک مشکل مهم است که فقط نیاز به استفاده می شود است. راننده که خودش نیز مفتون زیبایی خزانزده درختان باران خورده حاشیه بزرگراه شده است میگوید: یعنی مشکل آب حل شد؟

یعنی هر خودرو و کارخانه خودروسازی شیوه ای خاص برای این منظور در نظر گرفته است. یک عارضه جانبی غیرقابل اجتناب از این کاهش نویز ، محدود کردن جریان گاز اگزوز است که باعث ایجاد فشار عقب می شود و این می تواند راندمان موتور را کاهش دهد.

هوای گرمی که با استفاده از یک فن اگزوز کشیده شده است، سپس از طریق یک سیستم مجرا مانند دودکش کشیده شده و به سمت خارج از محیط فرستاده می شود.

در میان لیست گسترده ای از تنظیم همچنین می توانید صدا خفه کن تک جریانیف و بهبود عناصر سیستم تعلیق برای “کاوازاکی Ninjia 250” را انتخاب کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *