اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

جدول زیر به شما اطلاعات بیشتری از موتور این دو خودرو نشان خواهد داد. اما او در همین حال، از احداث تجهیزات لازم برای بازیافت روزانه ۱ تن کاتالیست کارکرده در کشور خبر داد.

احتراق كامل و صحيح داراي حداقل دود است اما در صورت تنظيم نبودن و يا فرسايش قطعات موتور ديزل و يا هر علت ديگري كه احتراق دردستگاه ديزل ناقص صورت گيرد، دود رنگي وگازهاي آلاينده از اگزوز خروجي ديزل خارج مي گردد.

یکی دیگر از بخشهای جالب توجه در کابین جنسیس سدان، کنسول میانی صندلی عقب است که در خود پنل تنظیمات سیستم صوتی و همچنین تنظیم حالتهای صندلی جلو شاگرد را جای داده است که این آپشن بیش از هر چیز دیگری ذات لوکس جنسیس را به خود میکشد.

از نظر فنی نمیتوان تفاوت خاصی در ساینا و تیبا ۲ مشاهده کرد، زیرا هر دو خودرو از موتور ارتقاء یافته M15 بهره میبرند.

البته ستونها و بدنه از لحظ ایمنی و قدرت ارتقاء یافتند ولی نمیتوان از این دو خودرو ارزانقیمت انتظار زیادی داشت.

ساینا و تیبا ۲ جزو خودروهای ارزانقیمت بازار بهحساب میآیند و نمیتوان از آنها انتظار امکانات رفاهی زیادی داشت. شما میتوانید برای اطلاع یافتن از قیمت و ویژگیهای تیبا ۲ سفارشی به صفحه شرایط فروش اقساطی تیبا ۲ سایپا رفته و اطلاعات مفیدی را در این رابطه کسب کنید.

سایپا در عقب تیبا ۲ سعی کرده تا از هاچبکهای ایتالیایی الگو بگیرد و همین موضوع نیز باعث زیبایی این بخش از خودرو شده است.

در خودروهای تیبا هاچبک و ساینا ۲ میتوان ضعفهای امنیتی که در پراید وجود داشته را مشاهده کرد. در حالت عادی خودرو ساینا تنها در وجود صفحه نمایش MFD، آینه جانبی برقی، تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، سنسور پارک دنده عقب و نمایش دمای محیط بیرون با تیبا ۲ تفاوت دارد؛ البته در نسخه آپشنال یا سفارشی تیبا هاچبک میتوان تمامی این ویژگیها را به غیر از صفحهنمایش MFD مشاهده کرد.

شمع ها را باید با نظر و توصیه سازنده تعویض کرد. تقریبا میتوان گفت که امکانات این دو خودرو در مقایسه با یکدیگر تفاوت زیادی ندارد و تنها در برخی موارد ویژگیهای بیشتری در ساینا مشاهده میشود. مقایسه امکانات رفاهی ساینا با تیبا ۲؛ کدام مدل ویژگیهای بیشتری دارد؟

یکی از ضعفهای اصلی موتور تیبا ۲ و ساینا عدم ۱۶ سوپاپه بودن این گشتاور بوده که با توجه به خودروهای مدرن امروزی، نشاندهنده عملکرد ضعیف سازنده خودرو است. همچنین نصب دیفیوزر و سر اگزوز نیز باعث شده تا یکی از مهمترین دغدغههای جوانان هاچبک سوار رفع شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *