اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

نسخه های این خودرو تنها در رنگ های آبی و مشکی متالیک قابل خریداری بودند و مناسب حال مشتریانی بودند که علاقه به خودروهای خاص دارند. شما در حال ارسال گزارش برای محصول لوله اگزوز مدل D2 ترک (هر شاخه 60CM) هستید!

علاوه بر تغییر پیشرانه، در نمای خارجی نیز با اضافه کردن کیت بدنه و بال عقب، این خودرو از نمونه استاندارد متمایز می شد. زیرا به محیط زیست صدمه جدی وارد می شود. ضمن آنکه تکنولوژی ساخت موتور ۱۵۰۰ سیسی نسبت به مدل اتوماتیک بالاتر است و همین امر در مصرف بهینهتر آن کمک شایانی میکند.

در لوله ای با قطر 100 میلی متر ، عایق پشم معدنی را با دقت قرار دهید. در این طرح، پیشکاتالیزور و مبدل کاتالیسیت اصلی در امتداد هم قرار دارند؛ اما تفاوت در این است که قطر سیستم اگزوز در بخشی که پیشکاتالیزور قرار دارد، بیشتر از خودِ پیشکاتالیزور است.

این سیستم به خاطر خواب زیاد خودرو های گران قیمت که کارکرد کمی در طول هفته خواهند داشت، به وجود آمده است و به همین خاطر که در تعداد کمی از خودرو ها وجود دارد، آمار ناچیزی را به خود اختصاص می دهد.

منبع اگزوز MVM X33 اصل که مستقیما توسط بازرگانی ایمن یدک وارد می شود. گروه بازرگانی ایمن یدک بزرگترین وارد کننده منبع اگزوز MVM X33 می باشد. منبع اگزوز MVM X33 مطابق شماره فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فنی ماتماس بگیرید.

همراه فنی مرسدس بنز. مرسدس 190 / 190E در دسامبر 1982. سری Reparaturanleitung ، باند 786/787. (به زبان آلمانی). اطلاعات شما در سیستم ذخیره خواهد شد. در سیستم کنترل الکترونیک موتور اشکالی پیدا شده است. اگزوز قطعهای در خودرو و دیگر وسایل نقلیه موتوردار است که دود حاصل از واکنشهای شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد.

موتورسوارانی که از رانندگی آرام در شهر حمایت می کنند صدا خفه کن مستقیم را نمی پذیرند. رانندگاني كه از راه فرعي وارد راه اصلي ميشوند، بايد پيش از ورود به راه اصلي، در صورت لزوم توقف نموده و پس از رعايت حق تقدم عبور وسايل نقليهاي كه در مسير مجاز خود در راه اصلي و با سرعت مجاز عبور ميكنند، وارد اين راه بشوند.

نکته مهم: لطفا عنوان محصول را در گزارش خود قید کنید. قبل از ارسال گزارش تخلف حتماً از صحت گزارش خود مطمئن شوید. امروزه روغن موتورهای مشابه، قیمتی در حدود 500 هزار تومان الی 1 و نیم میلیون تومان دارند؛ این در حالی است که بسیاری از آنها حتی نانو افزودنی ندارند و شاید حتی کیفیت کمتری نسبت به روغن موتور پارانوکس داشته باشند.

18 – توقف در محل ممنوعه . یک نمونه ی آبی رنگ و نیز یک نمونه ی خاکستری از 206CC با پلاک ملی در کشور ما وجود دارد. از ارسال گزارشهای پی در پی جداً خودداری کنید.

ظرفیت هوادهی اگزاست فن سقفی از نوع پروانه بکوارد از 100تا50000باتوجه به ابعاد فن پشت بامی می تواند باشد در ضمن فشار استاتیکی 50 تا 1000 پاسکال را میتوانیم با توجه به سایز اگزاست فن سقفی در نظر گرفت. در نمایشگاه O&S بیش از300 سازمان و شرکت از 30 کشور مختلف جهان شرکت کردهاند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *