اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

رانندگان باید به رنگ دود خارج شده از اگزوز توجه کنند، چرا که اینگونه می توانند از بروز اتفاقات بد در ماشین جلوگیری کنند. با تمام این نکته ها که گفته شد برخی از موتور های برقی با کیفیت بالا در بازار وجود دارند که نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند بعنوان مثال برخی از موتور ها دارای سیستم خنک کننده مایع هستند، بنابراین قطعاً نیاز به توجه بیشتری دارند.

وجود چنین حالتی در سیستم خطرناک است زیرا برای به کار بردن حداکثر نیروی ترمز، پدال باید کورس بیشتری طی کند.

اگر لنتها به صورت دایمی مقداری با دیسکها درگیر باشند باعث رفتار نامناسب فرمان، داغشدن لنتها، افزایش مصرف سوخت و فرسودگی بیش از حد لنت و دیسکها و حتی از کار افتادن سیستم ترمز میشود.

از علل تاب برداشتن دیسکها میتوان به سرد و گرم شدن ناگهانی آنها، ترمزهای پیاپی و همچنین غیر یکنواختبودن سایش در سطح دیسکها اشاره نمود. منظور از سرد و گرم شدن دیسکها این است که به عنوان مثال به دلیل ترمزگیری، سطح دیسک گرم شده و در این هنگام به صورت ناگهانی آب به سطح آنها پاشیده و باعث تاب برداشتن سطح دیسک میشود که در صورت نیاز میباید نسبت به تعویض اقدام نمود.

در غیر این صورت چک کردن را از قسمت جلوی خودرو، شروع کرده و به سمت عقب خودرو حرکت کنید.

اکنون می توانید آزمایش با لوله های دریافت کننده مختلف را شروع کنید. در مورد موادی که لوله های اگزوز از آن ها ساخته شده است، چهار نوع اساسی وجود دارد که دارای مشخصات بسیار متفاوتی هستند که در صورت نیاز به تغییر در موتورسیکلت، باید ارزیابی شوند.

در این حالت آج تایرها به مرور از بین رفته و سایش آنها بیشتر میشود. این مساله ممکن است جزئی باشد و نادیده گرفته شود. همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، لوتوس برای تامین نیروی امیرا به سراغ دو موتور ساخت تویوتا و AMG رفته است.

مشکل اصلی منیفولدهای خروجی دود ، ایجاد ازدهام دود ، در خروجی منیفولد می باشد یعنی فضای کافی به دودها جهت خروج نمی دهد ، توضیح اینکه دود هر سیلندر با فشار ، سرعت و دمای بسیار زیاد از سیلندر خارج می شود ، هرچقدر فضای بازتری برای خروجش مهیا باشد ، بهتر و کامل تر ، از سیلندر خارج شده و خروج کامل تر دود ، فضای احتراق داخل سیلندر را برای مکش بهتر هوا مهیا می کند و هرچقدر مکش بهتر باشد ، هوای بیشتری به سیلندر وارد شده و احتراق بهتری صورت می گیرد ، احتراق بهتر به معنای قدرت و کشش بهتر موتور می شود.

اگر لوازم پیستونهای ترمز خراب و یا در نوع کاسهای فنرکفشکها شکسته شوند، لنت و یا کفشک بیش از حد به دیسک و کاسه چرخ نزدیک شده و با آن درگیر میشود. در نتیجه زمانی که ترمزگیری به میزان لازم برسد، تولید حبابها افزایش یافته و میتواند منجر به بروز حادثه شود.

لنتهای ترمز آزبستی در مقایسه با غیر آزبستیها و سرامیکیها صدای بیشتری تولید میکنند. لنتهای سرامیکی از کم صداترین لنتها در میان انواع لنتهای ترمز هستند. پس باید لنتهای استفاده شده در دو طرف یکسان باشد. در اولين ماه حضور كارگر در محل كار نام و مشخصات وي به سازمان تامين اجتماعي ارسال مي گردد تا در رديف بيمه شدگان قرار گيرد و از خدمات اين سازمان استفاده نمايد و پس از يك سال به اداره كار معرفي تا به وي بن هاي كارگري تعلق گيرد ساير مزايا از جمله حق مسكن، حق اولاد، عائله مندي، حق جذب و ساير موارد در محل شركت محاسبه و به كارگر پرداخت مي گردد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *