اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

اگر اگزوز کوچک یا مقاومت هوا در صدا خفه کن زیاد باشد، فشار منفی اتفاق افتاده و بخشی از قدرت موتور را به خودش معطوف میکند. چرا که حجم و قدرت موتورها بیشتر شده و سعی میکنند از این خروجیهای دوگانه استفاده کنند تا بتوانند عملکرد بهتری بگیرند.

کاتالیستها در حقیقت قطعههایی هستند که این گازهای آلوده را کاهش میدهند و گازهای خروجی از اتومبیل را تبدیل به گازهای غیرسمی و بیخطر میکنند. اگر به اتاقها و استودیوهای آکوستیکشده سری بزنید، میبینید که علاوه بر پوشاندن درها و دیوارها، سعی میکنند سطوح غیرهمگونی در دیوارها هم ایجاد کنند تا صدا را مدیریت کند.

تعداد 6 نقشه – که لی اوت شرکت تعاونی کارخانه بودند را به خواست آقای بلوکی کشیدم که این کار هم به علت اختلاف نظر بیان آقایان 2 روز به طول انجامید . مراحل ساخت اسپیکر در کارخانه از کانال digikot.

کارآفرینی با تولید نبات – آکادمی کسب و کار تک ایدهآقای افضلی کارخانه تولید نباد در یزد. محصولات تولیدی این شرکت با استاندارد” DIN 2394″ و با بهره مندی از تکنولوژی ” ERW ” بوده و دارای کیفیت بالا و در رقابت با محصولات خارجی می باشد.

بنابراین جمع آوری ضایعات کاتالیست ها و هزینه های مرتبط با آنها با توجه به پراکندگی این ضایعات بسیار دارای اهمیت است و معمولا دارای مشکلات عدیده ای است. ـ اگزوز high performance: سرعت خروج گاز و دود در این مدل خیل یبالاست چرا که در طراحی آنها از آلیاژهای خاصی استفاده شده است.

مزیت این منبع ها صدای کم آنها در کوچه یا پارکینگ،و حرکت خودرو با سرعت کم می باشد که ان را مناسب معابر شهری می کند. انواع دیگری از منبع اگزوز وجود دارد که میتواند فشار برگشتی را کاهش دهد.

اما اطلاعات خوبی دارد که بهخوبی میگوید چرا برای یک خودروی دستساز انقدر پول میدهید! خرید اگزوز موتور باید با توجه به مدل و طرح موتور انجام شود چراکه هر موتور جایگاه مشخصی برای اگزوز دارد و فقط اگزوز مناسب با این قسمت برای موتور مناسب می باشد.

پس اگر واقعاً یک سانت یک سانت است؛ قطعاً حاضرید بالای 2500 پوند برای سیستم اگزوز ماشینتان خرج کنید! دلایل خروج دود از اگزوز خودرو چیست؟ کلا در هر خودرو یا وسیله نقلیه موتوری، باید قطعهای به نام اگزوز وجود داشته باشد.

در مقاله زیر قصد داریم تا به این جزء مهم در خودرو بپردازیم. در حقیقت، صدایی که از موتور میآید، ترکیبی است از اصوات با بسامدهای متفاوت و به دلیل این که این بسامدها به بستگی به دور موتور دارند،صدای موتور هیچ وقت بسامد معینی ندارد.

خرابی اگزوز و کاتالیزور مرتبط با یکدیگر است. عمر مفید کاتالیزور چند کیلومتر است؟ دو رقم آخر تعيين كننده آن است كه چند قطعه قبل از اين قطعه در روي اگزوز بسته شده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *