اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

همچنین می توانید از فنر مخصوص پشت مهره ها برای جلوگیری از شل شدن پیچ و مهره ها استفاده نمایید. بهترین کار برای جلوگیری از شل شدن پیچ و مهره ها، آچار کشی دوره ای موتور سیکلت می باشد. بنابراین بهتر است این نشتها را جدی بگیرید و با تشخیص بهموقع آنها از پرداخت هزینههای اضافی و یا وارد شدن مشکلات جدیتر بهخودرو پیشگیری کنید.

ابتدا می توانید فرض را بر این بگیرید که موتور استارت نمی زند که خود می تواند ناشی از احتراق زودتر از موعد باشد . لرزش ناشی از مشکلات موتور می تواند کمی مشکل تر باشد. بعدم گفتم مشکل cvvt موتور ، اونو عوض کردن يه ليست بلند پايه از قطعاتم دادن که البته گارانتي پرداخت کرد اما بعد از بيرون اومدن از نمايندگي ديدم مشکل ماشين حل نشده!

پیستون چسبنانده در اثر نرسیدن روغن و افزایش اصطکاک در داخل دیواره های سیلندر و خشک کار کردن پیستون ایجاد می شود .

هنگامی که سرورها و سیستم های ارتباطاتی از دست بروند، کسب و کار متوقف می شود، داده ها از دست رفته و سیستم های حسابداری متوقف می شود.

فیلتر هوا دقیقا همانند شش های بدن انسان عمل میکند. با مکش موتور، هوا از لوله مرکزی وارد انتهای فیلتر شده و به کاسه روغن برخورد می کند.

یاتاقان میل لنگ نیز نیاز به توجه یک فرد حرفه ای دارد مگر اینکه تجربه بازسازی موتور را داشته باشید.

این مشکل باید توسط یک مکانیک رفع شود. کد2. 5100.کد5.اصلی6100..پرایدمعمولی700.۲ مرداد ۰۰رضا بابایی :خاک کاتالیزور ریو مدل 89 دارمآرمان خانی در پاسخ میگه :سلام خریدارم تماس بگیرید۳۱ تیر ۰۰علی گرگیچ :من خاک کاتالیزور دارم۲۴ تیر ۰۰حیدر ظفرمندیان :سلام من کاتولیز برلیانس دارم مدل 95کسی هست به بالاترین پیشنهادمیفروشم۲۳ تیر ۰۰عبدالرضا آوک :سلام برای آنالیز بانینن یا یک کیلو هم میشود تست کرد من درحال حاضر سیصد کیلو درهم دارم برایسایرخودرو ها میباشد تفکیک نکردم همه مدل ماشین داخلش هست درضمن مقدارپولیه خرید مکنید برای تست چه قیمتی میخرید تمام۱۷ تیر ۰۰محسن محمدزاده :سلام قیمت خاک پژو 206 sd مدل 88 چنده۱۳ تیر ۰۰علی گنجعلی :سلام قیمت خاک کاتالیزور پژو چنده۶ تیر ۰۰حجت محمدزاده :سلام من کاتالیز در فلز باشد لازم دارم۳۱ خرداد ۰۰سردار جـــــنوب :سلام مزدا دوکابین بی دو هزار چقد خاک داره و قیمت چند ممنون ج بدید خریدار هرکی باشه به قیمت بالا خوب میفروشم۳۱ خرداد ۰۰میثم امامی :سلام کاتالیزور پراید ا32 دارم مدل 88 و تیبا 2 مدل 97و پراید یورو 4 مدل 95قیمت بالا میفروشم خریدار با شماره زیر تماس بگیره ۳۱ خرداد ۰۰میثم امامی :سلام آقا من پراید یورو چهار دارم مدل 96 کاتالیزش گرفته بود ماشین گاز نمیخورد بردم بازش کردن جایگزین نصب کردم و یارو دبه کرد و گفت کاتالیزت نمیدونم سوخته چیشده و این حرفا خواستم ببینم امکان داره همچین چیزی؟

دلیل دیگر آن شمع ها هستند ، بنابراین با تعویض آن ها و یا تنظیم شکاف در نوک آن می توانید این مشکل را برطرف کنید. آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید دیگر نمی چسبد. هنگام ایجاد یک جریان رو به جلو صوتی ، لازم است معنای کار آن را درک کنید.

در صورتی که مطمئن شدید موتور سیکلت شما از سمت صفحه کلاچ لرزش دارد سریعا اقدام به تعویض آن نمایید. به دلیل مواد اولیه ای که در ساخت کاتالیزور خودروها به کار رفته است؛ کاتالیزور خودرو یک طلای ارزشمند محسوب می شود.

بسیاری از کاربران به دلیل سهولت در استفاده ترجیح میدهند از موتور برق هایی با استارت الکتریکی استفاده کنند. صاف کردن دوباره آن ها کار دشواری است و اغلب منجر به ایجاد تاب بیشتری می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *