اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

7- یک کارت مخصوص ایجاد صدا را از شکاف گیره عبور دهید سپس پین نگهدارنده را مطابق شکل درون سوراخ روی گیرهقرار دادهفشار دهید تا کارت در جای خود ثابت شود.

محفظه تقریبادارای شکلی تخم مرغی است ولی درحقیقت یک epitrochidاست.محفظه احتراق طوری طراحی شده است که سه لبه ی rotor همیشه با دیواره ی محفظه در تماس (آب بندی) باشد تا سه محفظه ی جدا برای بنزین ایجاد کند. 1. از شایع ترین دلایل به هم خوردن نسبت تراکم محفظه احتراق است که آب بندی نبودن کامل سوپاپها یا خرابی آنها، سفت بودن فیلر سوپاپ باعث به هم خوردن نسبت تراکم می شود.

صداي ناشي از سوپاپها ميتواند به دو دليل کمبود روغن و يا سفت بودن فيلر باشد. البته بزرگتر کردن بیش از حد چرخ دنده جلویی یا کوچک کردن زیاد چرخ دنده عقب باعث کاهش قدرت موتور می گردد و در مواقعی که موتور از سربالایی ها عبور میکند و یا به صورت دو ترکه حرکت میکند فشار بیشتری به انجین وارد میگردد.

3. خراب شدن سنسور اکسیژن، سنسور دمای موتور و یا سنسور فشار هوای ورودی که مستقیماً با ترکیب سوخت و هوا، و موتور در ارتباط هستند.

2. فرسوده شدن وایرها، کهنه شدن یا مناسب نبودن شمعها موجب نشتی برق یا اصطلاحاً برق دزدی سیستم، که علت ریپ زدن خودرو است می شود. اگر بعد از روشن شدن خودرو ریپ بزند سوخت یا برق به یکی از سیلندرها نمی رسد، مثلا کوئل به یکی از سیلندرها برق نمی دهد، یا سوزن انژکتور در یکی از سیلندرها بنزین را ارسال نمی کند پس آن سیلندر کار نکرده و نقش خود را در چرخه حرکت های موتور بازی نمی کند، بنابر این موتور دچار لرزش و ریپ زدن می شود.

این گروه تولیدی و صنعتی به پشتوانه نیروهای متخصص و توان مهندسی بومی کشور به عنوان یکی از برترین اگزوز سازان خاور میانه و آسیا در حال فعالیت است و اگزوز خودرو خارجی و ماشین های تولید داخل را تولید می کند .

به جز دستکاری های جزئی ، مانند سوزاندن فلوت و مسافرت برای مواد ، قوطی صدا خفه کن جدید کاملاً توسط اولگ ساخته شد ، که از این بابت یکی دیگر از او تشکر می کند! از سوی دیگر در پی کاهش منابع آبی، سالانه ۱۰ دشت آبی کشور از ۶۰۰ دشت موجود دچار بحران میشوند.

پس آن را تنظیم کنید، و در صورت نیاز عوض نمایید . باتوجه به اينكه خودروها، مجبور به گذراندن مراحل معاينه فني سالانه شده اند، سازمان حفاظت از محيط زيست بايد نظارت خود را در اين ايستگاه ها افزايش دهد تا احيانا تخلفي (عمدي يا سهوي) صورت نپذيرد.

در ادامه مطلب با مجله سوییچ همراه باشید. در صورتيكه نداشتن شرايط و صلاحيت رانندگي ضمن آزمايش جديد محرز گردد، گواهينامه از وي اخذ و گواهينامه متناسب با شرايط جسماني وي تعيين و پس از صدور به وي تسليم ميشود و در صورت نداشتن صلاحيت رانندگي، گواهينامه ابطال ميگردد.

سوخت از طریق پمپ بنزین به سیلندرها میرسد، توسط پیستون فشرده میشود و توسط شمعها به احتراق در میآید. فشار بنزین به دلیل خرابی پمپ بنزین یا کیپ شدن فیلتر بنزین ضعیف است. 3. احتراق: هنگامی که مخلوط به حداقل فشرده ، پلاگین جرقه خواهد مخلوط مشتعل ، و فشار تولید شده توسط احتراق خواهد شد پیستون به سمت پایین فشار و درایو میل لنگ به چرخش.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *