اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

اگر سوالی در مورد مشکل دارید ، با ما تماس بگیرید ، ما راه حل را برای شما ارائه خواهیم داد. 2. اگر شما نمی دریافت کالا یا اگر هر گونه مشکل بالا می آید لطفا با ما تماس بگیرید اولا.

می توانید با ریست کردن یعنی برداشتن قطب منفی باتری بصورت موقت و یا مصرف بنزین سوپر عیب های احتمالی موجود در سیستم انژکتور را پاک نمایید و در صورت برطرف نشدن ایراد با تماس ۰۹۶۴۴ درخواست امداد و یا تخصیص وقت نمایندگی نمایید.

زمانی که ما کشتی کالا را کمتر مقدار اعلام شده برای جلوگیری از مالیات در صورت وجود هر گونه نیاز, لطفا اجازه دهید ما می دانیم که محل سفارش. پس از ارسال ، ما محصولات را برای شما یک بار هر دو روز پیگیری می کنیم ، تا زمانی که محصولات را دریافت کنید.

تولید در هر دو برمن و سیندلفینگن ، آلمان ، در طول یازده سال عمر مدل خود به 1،879،629 رسید.

هنگامی که مشکلات مانع ساخت دیملر برای تولید W201 در برمن شد ، تولید در آن آغاز شد Sindelfingen با ظرفیت فقط 140،000 واحد در سال. مرسدس بنز W201 نام داخلی برای سدان های مرسدس سری 190 ، طیف وسیعی از موتورهای جلو ، درایو عقب ، پنج سدان چهار درب ساخته شده در یک نسل ، از 1982 تا 1993 به عنوان اولین شرکت فشرده – جمع و جور اتومبیل کلاس.

W201 معرفی کرد سیستم تعلیق عقب 5 پیوندی متعاقباً در مدلهای کلاس E و C ، میله های ضد غلتکی جلو و عقب ، هندسه ضد غواصی و ضد اسکات – و همچنین کیسه های هوا ، ترمزهای ABS و پیش بندهای کمربند ایمنی.

از سال 2008، ما برای تولید سیستم تهویه تهویه با بهترین طراحی و ارزان قیمت اختصاص یافته ایم به تولید با کیفیت موتور DC Centrifugal Centrifugal منحنی دیفرانسیل عقب Ø190 × 68.5mm (با 72 موتور).

HEKO در شهر پرجمعیت Suzhou واقع شده است، یکی از برجسته ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان تهویه تهویه در چین، یکی از برجسته ترین فن های سانتریفوژ منفرد دیفرانسیل عقب 681 میلیمتر (با 72 موتور) است. Q3. شما می توانید با توجه به نمونه تولید?

در بعضی از خودروها مخصوصا خودروهایی که تعداد سیلندرشان زیاد باشد ، برای خروج راحت تر دود از سیلندر و در نتیجه افزایش قدرت خودرو ، از دو عدد لوله اگزوز استفاده می کنند. این هوای مکش شده توسط اگزاست فن یوتیلیتی به واسطه یک داکت به خارج از ساختمان هدایت می شود .

اکثر وسایل نقلیه دارای دو سنسور اکسیژن ، کسانی که موتور های V6 و V8 مجهز به اگزوز دوگانه دارای چهار سنسور اکسیژن-یک بالادست و پایین دست از مبدل کاتالیزوری در هر بانک از موتور. سنسور اکسیژن خودرو (۰۲۵۸۰۱۷۰۱۸) است که بر روی لوله اگزوز موتور خودرو (مرسدس بنز) نصب شده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *