اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

همانطور که میدانیم برای ساخت یک اتاقک صداگیر میتوان از ضخامت ورق های گوناگون استفاده کرد ولی نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هر چه ضخامت ورق مورد استفاده نازک تر باشد ارتعاش میتواند بیشتر به دیوار های اتاقک منتقل شود و این خود باعث ایجاد نویز اضافه خواهد شد .

رفتن به یک فروشگاه و خرید ارزان ترین دیزل ژنراتور در دسترس بدون در نظر گرفتن کاربرد ژنراتور گازوئیلی بهترین روش خرید نیست.

فیلر گیری باعث بالا رفتن راندمان موتور و کاهش مقدار مصرف سوخت می شود.چنانچه سوپاپ هوا زود تر باز شود باعث مخلوط شدن سوخت با دود میشود .وچنانچه سوپاپ دودزودتر باز شود باعث میشود مقداری سوخت بدون مشتعل شدن به بیرون هدایت شود.

موتورهای احتراق داخلی به این شکل کار می کنند که مخلوط سوخت و هوای وارد شده به سیلندر در محفظه احتراق توسط شمع مشتعل می شود و این انفجار سبب پایین رفتن پیستون شده و نیروی موتور تولید می شود و در ادامه به چرخ ها انتقال پیدا می کند.

کانوپی مجموعه ای چند تکه است که توسط پیچ مهره به یکدیگر متصل شده است در نتیجه نحوه مونتاژ و آب بندی کردن بخش های مختلف بسیار مهم است بالاخص در هنگام بسته شدن درب ها نباید هیچ درزی وجود داشته باشد به همین خاطر از درز گیر های لاستیکی بین قطعات متحرک مثل درب ها استفاده می شود که بتوانند به خوبی عمل درزگیری را انجام دهند .

۲-پیچ تنظیم سوخت دور آرام (همان پیچ هوا)را به آرامی ببندید تا جایی که موتور خاموش شود سپس به اندازه ی نیاز موتور باز کنید اگر موتور خاموش نشد اشکالی در سیستم است. پژو پارس که نزدیک به 17 سال است با همین طراحی ظاهری در حال تولید است.

ماشینم پژو 405 xu7 مدل 96 است و نزدیک دوازده هزارتا کار کرده ! ماده 203 ـ حمل مسافر با وسايل نقليه باربري ممنوع است. رنگ الکترواستاتیک (رنگ مقاوم با آلودگی کمتر) و ضد خش برای پوشش کانوپی دیزل ژنراتور و شاسی.

رنگ کانوپی سایلنت میتواند انواع و کیفیت های مختلفی داشته باشد که مسلما در قیمت نیز تاثیر گذار خواهد بود یکی از رنگ های با کیفیت در این زمینه رنگ پودر الکترواستاتیک کوره ای می باشد .

در اتاقک های سایلنت یا به اصطلاح کانوپی سایلنت در بخش انتهایی سایلنسر اگزوزی تعبیه میشود که وظیفه کاهش صدای خروجی از اگزوز را به عهده دارد و تاثیر به سزایی در بحث صداگیری ژنراتور خواهد داشت ,ابعاد این سایلنسر ,ضخامت ورق ,جنس و ضخامت پشمه سنگ ,نوع طراحی این سایلنسر در عملکرد آن تاثیر زیادی خواهد داشت .

البته همان طور که می دانید اسکوترها درواقع موتورسیکلت های درون شهری هستند و به ندرت با حداکثر سرعت رانده می شوند. تعمیر نوع سوم را با %75mm که همان (75) روی یاتاقان نشان می دهند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *