اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

محوری فن صنعت اگزوز همچنین می توانید در کافی نت ها نصب شود، در دفتر، انبار و دیگر ساختمان های بزرگ. درصورتی از اگزوز دود آبی یا خاکستری خارج میشود و درعین حال خودرو روغن کم میکند قطعاً همراه با بنزین مقداری روغن هم سوخته میشود و علاوه بر افزایش استهلاک، میزان آلایندگیها از قدرت و توان موتور هم کم میشود و باید در نخستین فرصت به چک کردن رینگها و سوپاپها اقدام کرد.

این دو خودرو محبوب بر اساس اتومبیل تیبا صندوقدار تولید شدند و از لحاظ فنی و امکانات رفاهی تفاوت چندانی با این مدل ندارند. هر دو مدل، نسل پراید را با پلتفرم X200 ادامه دادند و توانستند با امکانات بیشتر در بازار خودروهای ایرانی بدرخشند؛ حتی در برخی موارد عملکرد تیبا ۲ و ساینا از خودروهای چینی نیز بهتر بوده است.

البته نمیتوان از این موضوع نیز گذشت که شاید این شرکت برای فروش بیشتر و ایجاد تنوع ظاهری در خودروهای خود، دست به چنین کاری زده است. • هر چه مدت زمان بیشتری موتور خودرو روشن بوده باشد، مدت زمان طولانی تری نیز لازم است تا اگزوز کاملاً سرد گردد.

اگر بخواهیم در مقایسه ساینا و تیبا ۲، نمای جلوی هر دو خودرو را در نظر بگیریم، میتوان امتیاز ویژهای را به طراحی ساینا داد. در هر دو حالت، اگر با شنیدن صدای تقتق یا سیلی زدن بیتوجهی کنید و خودرو را خاموش نکنید، ممکن است موتور بسوزد.

و امروزه با توجه به وجود تجهیزاتی مانند دستگاه تست پنج گاز سرنخهایی را به ما میدهد که با استفاده از آن میتوان دریافت که چه اتفاقاتی در حال حاضر در محفظه احتراق در حال رخ دادن است.

بنابراین کنترل فشار بازگشتی در وحله اول والبته نحوه انتقال گرمای موجود در درجه بعدی بسیار حائز اهمیت است. یک موتورسیکلت بنزینی هم دارای یک باتری کوچک است که برای خاموش کردن موتور کاربرد دارد ولی باتری های موتورسیکلت برقی بسیار بزرگتر هستند و اصلی ترین و تنها منبع انرژی هستند.

همچنین از نظر کاربران یکسری اختلاف در عملکرد و سرعت آنها نیز وجود دارد که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

مسلماً در صورتی که ظاهر زیباتری در تیبا وجود داشت، سایپا مجبور به تولید خودروی دیگری بهعنوان فیس لیفت نمیشد. در طرح جلو تیبا به ویژه در چراغها و جلو پنجرههای آن، حالت بسیار گُنگی وجود داشت که در اولین نگاه، نمای غیر مهیجی را القا میکرد.

دودهای خروجی خودرو از نظر راننده خودرو میتوانند بسیار مهم باشند و هشداری برای تعویض قطعات مصرفی، که در صورت بی توجهی میتوانند تعمیرات سنگینتری را به دنبال داشته باشند.

اگر شما نیز بهدنبال یک انتخاب هوشمندانه از بین این دو خودرو محبوب ایرانی هستید، تا آخر مقاله همراه ما باشید. البته این دو اتومبیل در یک کلاس خودرویی قرار نمیگیرند ولی بسیاری از افراد بهدلیل شباهت قیمت ساینا و تیبا ۲ با یکدیگر بهدنبال مقایسه آنها برای خرید خودرو هستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *