اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

اگر نگاهی دقیق تر داشته باشیم، خواهیم دید این وسیله نقلیه به برخی از آخرین تکنولوژی ها و فناوری ها مجهز شده و اینک بسیار هوشمندتر، بهینه تر و امن تر از قبل شده است.

اگر شما مطمئن هستید که تمام قطعات موتور اعم از برقی، شمع ها، سوپاپ ها و استارت و … پس از خنک شدن کامل اگزوز ماشین خود ، ماشین را به گونه ای جک بزنید که بتوانید زیر خودرو قرار گرفته و با اگزوز کار کنید.

مساله دیگر، جاگیری غیراستاندارد سیستم اگزوز اسپرت در قسمت زیرین خودرو می باشد، چرا که حجم مدل اسپرت اگزوزها از مدل معمولی بیشتر می باشد و باید طراحی زیر ماشین با نوع اگزوز اسپرت سازگاری داشته باشد. در شب دیگر مزاحم نخواهد بود زیرا آلایندگی صفر وجود دارد.

هشدارهای امنیتی برای موتور دیزل ژنراتور تفاوتی با دیگر موتور های دیزل ندارد. به شما این امکان را می دهد که مبلغ قابل توجهی را برای نگهداری دوچرخه ذخیره کنید.

زیرا سنجش دقیقی برای تشخیص نسبت سوخت و هوا دارند. دوچرخه خود را با سوخت پر کنید اما در مورد eBike riders اینطور نیست. یکی دیگر از مواردی که در آن پول ذخیره خواهید کرد بیمه است.

هرگونه بیاحترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.10. سایلنسر منبع اگزوز دیزل ژنراتور جذب کننده صدا (Absorptive Silencers): این سایلنسر از لحاظ ساختمان داخلی شامل فایبر گلاس یا عایق شیشه ای E است.

فیلم ترخیص موتورسیکلتهای رسوبی، درست یا نادرست؟ اما بهتر است بدانید که شرکت ایتالیایی بنلی دخالت زیادی در تولید این موتورسیکلت نداشته و صرفا به جهت حضور گستردهتر در بازار موتورسیکلتهای ارزانقیمت کشورهایی همچون هند، چین و ممالک در حال توسعه، امتیاز استفاده از برند خود را به شرکت کیوی موتورز keeway motors چین واگذار کرده است.

یک سر باقی مانده از سیمی که به کلید وصل شده است را، یک سر جای باتریهای سیم دار وصل نمایید. موتورسیکلت های برقی گرانتر از موتورسیکلت های بنزینی هستند؟

موتورسیکلت های برقی به عنوان دوچرخه های کوچکتر طبقه بندی می شوند. ماه ها ، بهترین گزینه یک موتورسیکلت برقی است. قیمت ها از همیشه بالاتر است و به زودی کاهش نمی یابد.

زمان تنظیم فقط ساده تر است. به ویژه این صدا زمانی که در دنده های سنگین هستیم، با وضوح بیشتری به گوش می رسد. در اینجا ۹ مورد از شایع ترین نشانههایی که موقع خراب شدن کاتالیزور اتفاق می افتد رو مرور میکنیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *