اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

در حال حاضر، ذخیره سازی برق در صنعت، خانه و محل کار که به شبکه برقی متصل باشد بسیار مورد نیاز است.

همچنین در شرایطی که شما عازم یک سفر طولانی به خارج از شهر باشید دیزل ژنراتور ها و سایر وسایل برقی از جمله موتور برق ها می توانند بسیار پر کاربرد باشند. از آنجا که سوخت مصرفی موتورهای دیزل از نوع سنگین با عدد ستان (تعداد اتم های کربن در مولکول سوخت) بالاست، تزریق مقدار کمی سوخت برای محترق شدن کافی است.

عمل احتراق در موتورهای دیزل به واسطه پاشش گازوئیل داغ بر روی توده هوای فشرده شده صورت می گیرد. در هدایت خودرو مشکلی وجود ندارد. 4- در تست آلایندگی، خودرو شما نمره پایین دریافت می کند که نشان دهنده خرابی کاتالیزور است که نمی تواند گازهای آلابنده را کاهش دهد.

تولید اینگونه خودروها با تولید انبوه خودرو احتراقی دچار افت شدید گردید. هر دیزل ژنراتور از روی میزان کیلو وات برقی که تولید می کند رتبه بندی می شود.

بهینه سازی سیستم خنک کننده دیزل ژنراتور کاهش دمای موتور دیزل ژنراتور که باعث افزایش طول عمر دیزل زنراتور می شود. هر گاه روغن به دلایل مختلف به بالای پیستون (محفظه احتراق) نفوذ نماید و به همراه کار متراکم بسوزد و دود آبی بدهد میگویند موتور به روغنسوزی افتاده است.

2. اتصالات مربوط به سیستم سوخت رسانی را همواره کنترل نمایید (در صورت عدم توجه، احتمال آتش سوزی در ژنراتور گازوئیلی و انفجار در موتور ژنراتور بنزینی وجود خواهد داشت). داشتن دانش در زمینه مسائل الکتریکی باعث رعایت نیازمندیهای ایمنی در هر موتور می شود.

5. از میزان توان خروجی موتور دیزل اطمینان حاصل نمایید. تعیین پارامتر مکان نصب محصول، اولین و مهمترین اقدام در نصب دیزل ژنراتور است.

سطح شیب تانک دیزل ژنراتور همیشه باید قبل از پر شدن و همچنین هنگام استفاده از آن کنترل شود. برای افزایش طول عمر ژنراتور می توان زمان سنج می استفاده کرد. زمان سنج، مدت زمان مصرفی را مشخص می کند.

مخزن سوخت که به راحتی بر روی بدنه موتور سیکلت قابل مشاهده است، معمولا از جنس فلزهای محکم میباشند و با توجه به ظرفیت موتور گنجایش مقدار مشخصی از سوخت را دارد و میتواند سوخت را در خود ذخیره کند.

بنابراین، این موتور ژنراتور ها می توانند عملکرد بدون اختلال تجهیزات و پیشبرد کارها را تضمین نمایند، حتی در هنگامی که برق ناگهانی قطع شود. شما با رعایت این موارد می توانید بیشترین میزان ایمنی را تجربه نمایید. کاوالا صرفا منتشرکننده پیامهایی است که در گروههای عمومی منتشر میشود و هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.